Під гарячу руку: ЛУФК–ДЮСШ №3 – СДЮШОР–ДНУ – 14:4

24 березня 13:51
Переглядів: 88
водне поло

У Маріуполі завершилися матчі групи «Б» в рамках першого туру XXVI Чемпіонату України у Вищій лізі сезону-2016/2017 з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999/2000 років народження. Львівська команда ЛУФК–ДЮСШ №3 у третій ігровий день зустрічалася з однолітками з СДЮШОР–ДНУ з міста Дніпро.

ЛУФК–ДЮСШ №3 (Львів) – СДЮШОР–ДНУ (Дніпро) – 14:4 (4:0, 5:0, 2:1, 3:3)

22 березня. Початок – 09:30. Маріуполь. Басейн «Нептун».

Судді: Ярослав Зелений (Маріуполь), Віталій Клєстов (Київ).

ЛУФК–ДЮСШ №3: Бабський, Федорко – Сова, Булачек, Андріас, Куліков, Біда, Ваулін, Демоненко, Лопачак, Лісовий, Осика, Степанюк, Джура, К. Алєксєєв.

СДЮШОР–ДНУ: К. Галясовський, Демєжин – Чугуєвець, Дубовський, Манько, Камінський, Банник, Ткаченко, Зубко, Ковальов, Швець, Лупонос, Макаров, Федченко, Байбус.

Голи: 1:0 – Джура (02:17, у більшості), 2:0 – Куліков – (03:04), 3:0 – К. Алєксєєв (03:39), 4:0 – Демоненко (05:30), 5:0 – Джура (08:24), 6:0 – Джура (10:04), 7:0 – К. Алєксєєв (11:02, у більшості), 8:0 – Осика (11:29), 9:0 – К. Алєксєєв (15:32, у більшості), 10:0 – Джура (19:28), 10:1 – Лупонос (22:10, у більшості), 11:1 – К. Алєксєєв (23:20, у більшості), 12:1 – Андріас (24:17), 13:1 – Андріас  (26:47), 13:2 – Макаров (27:27), 13:3 – Манько (28:06, пенальті), 14:3 – К. Алєксєєв (29:38), 14:4 – Ковальов (31:55).

Фоли: Лісовий, К. Алєксєєв, Біда, Ваулін, Сова (два), Степанюк, Булачек – Дубовський (три), Швець (три), Зубко, Лупонос, Манько.

Вилучення з правом заміни: Дубовський (15:49, три фоли), Швець (21:25, три фоли).

Реалізація зайвого: 4 голи / 9 спроб – 1 гол / 7 спроб.

У заключному матчі туру суперниками підопічних Юрія Сидоровича і Євгена Наумчика були їхні однолітки з берегів Дніпра. У перших двох турах команда СДЮШОР–ДНУ намагалася чинити опір суперникам, але в підсумку і маріупольцям, і киянам дніпряни поступилися хоча й не з розгромним рахунком, та все одно фактично без претензій на позитивний результат – з різницею в чотири та шість закинутих м’ячів. Що ж до звітної гри, то тут справи у них не заладилися з самого початку зустрічі.

Втрата перемоги у вчорашній грі з маріупольцями (нагадаємо, львів’яни вигравали в чотири м’ячі (5:1), а закінчилося усе нічиєю – 6:6), схоже добряче розізлила наших хлопців, тож сьогодні вони вирішили відігратися на дніпрянах, які, що називається, попали їм під гарячу руку. Як наслідок, вже після першого періоду долю зустрічі фактично було вирішено. 4:0 по завершенні чверті гри – це більше, ніж комфортний рахунок для галичан. А на екваторі поєдинку справи у СДЮШОР–ДНУ були зовсім кепські: 0:9 – це просто катастрофа.

Та після великої перерви гравці львівської команди скинули оберти і вирішили не добивати суперника. Тож за два заключних періоди перевага львів’ян у закинутих м’ячах виросла тільки на один влучний кидок – фінальна сирена зафіксувала рахунок 14:4 на їхню користь. От тільки навіть якби сьогодні наші хлопці закинули удвічі більше м’ячів, все одно втрату двох очок у вчорашній грі з господарями туру це аж ніяк не компенсувало б. Замість планових дев’яти турнірних очок у першому турі команда ЛУФК–ДЮСШ №3 набрала лише сім. Але жодної трагедії з цього робити не слід. Адже уся основна боротьба в чемпіонаті ще попереду. Необхідно тільки без емоцій проаналізувати зіграні матчі та зробити правильні висновки, аби в наступних поєдинках не припускатися помилок, які мали місце в Маріуполі і тоді, як співає Святослав Вакарчук, усе буде добре.

Водне поло. Чоловіки. Чемпіонат України сезону-2016/2017

Вища ліга. Перший тур. Група «Б»

20 – 22 березня. Маріуполь. Басейн «Нептун»

Перший день. 20 березня (понеділок)

19:00. СДЮШОР–ДНУ (Дніпро) – ДЮСШ «Меотіда» (Маріуполь) – 8:12 (2:4, 2:2, 2:5, 2:1)

20:15. Збірна Київщини – ЛУФК–ДЮСШ №3 (Львів) – 4:10 (0:1, 1:3, 2:3, 1:3)

Другий день. 21 березня (вівторок)

10:00. ЛУФК–ДЮСШ №3 (Львів) – ДЮСШ «Меотіда» (Маріуполь) – 6:6 (2:0, 1:0, 2:3, 1:3)

11:15. СДЮШОР–ДНУ (Дніпро) – Збірна Київщини – 5:11 (1:4, 1:4, 1:2, 2:1)