Під новий стадіон в Івано-Франківську знайшли землю

18 лютого 21:55
Переглядів: 772
мяч

Сьогодні виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради прийняв рішення про винесення на сесію проекту рішення щодо передачі земельної ділянки площею 1,5 гектара під будівництво сучасного стадіону.

Територію віднайшли поряд з існуючим стадіоном «Рух».

Футбольні стадіони, які будуватимуть у регіональних федераціях футболу України за кошти УЄФА, в рамках проекту «Хет-трик», призначатимуться для дитячо-юнацького та аматорського футболу і матимуть штучне покриття.

Проектом передбачено:

1. Влаштування футбольного поля зі штучним покриттям розміром 105м х 68м;

2. Будівництво Блок-роздягалень для двох команд; Тренерських (2 приміщення); приміщення арбітрів та медпрацівників з масажною. Всі приміщення обладнуються душовими та санвузлами;

3. Влаштування трибун на 400-1000 місць;

4. Штучне освітлення стадіону шляхом влаштування 6 освітлюваних опор заввишки 18 м, потужністю не менше 300 lux;

5. Влаштування металевого огородження по периметру стадіону (вздовж бокових ліній заввишки 3м, за воротами – 6м);

6. Обладнання стадіону електротабло на металевих опорах і платформою для телекамер 3м х 2м, а також трьома флагштоками для прапорів;

7. Вибір земельної ділянки орієнтованою площею не менше 1,5 га. здійснюється згідно ДБН 360-90*, з дотриманням СаПІН, ДБН В.2.2-9-2009, ДБН В.1.1-7-2002, а також нормативів та правил, регламентів УЕФА та ФІФА.

«Мова йде про такий стадіон. Ніхто не буде чіпати міський центральний стадіон «Рух» і ніхто не буде зводити нову величезну споруду в Івано-Франківську. Це є цільовий проект, і гроші на його реалізацію знаходяться в УЄФА. Не в Федерації футболу України і не в Івано-Франківській обласній федерації футболу, а в УЄФА», – наголошує в. о. голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим.

Для можливості будівництва даної споруди УЄФА повинна переконатися, що виділено відповідну земельну ділянку. Рішення, про виділення якої, має прийняти цього тижнева сесія міськради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: