Підбито підсумки атестації футбольних клубів Першої та Другої ліг ПФЛ

03 червня 13:00
Переглядів: 228
пфл
У четвер, 02 червня, у Будинку футболу під головуванням генерального секретаря ФФУ Юрія Запісоцького відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України.

Основним питанням порядку денного було підведення підсумків атестації футбольних клубів Першої та Другої ліг ПФЛ України, а також аматорських футбольних клубів – претендентів на отримання атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр.

Комітет підтвердив дотримання всіх мінімальних критеріїв Регламенту з атестації в процесі здобуття допуску до Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ОФК ПФЛУ сезону 2016/2017 рр. більшості футбольних клубів ПФЛУ. Водночас, члени комітету перенесли розгляд питання щодо видачі атестату на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів 1-ої ліги ОФК ПФЛ України футбольним клубам «Миколаїв» м. Миколаїв, «Полтава» м. Полтава і «Суми» м. Суми в зв’язку з невиконанням ними своїх фінансових зобов’язань. Також, перенесено розгляд питання щодо видачі атестату футбольним клубам, які вибороли право підвищитись в класі за підсумками змагань П-ої ліги: «Інгулець» с. Петрове Кіровоградської області та «Буковина» м. Чернівці, оскільки вони не виконали вимоги фінансових критеріїв Регламенту з атестації футбольних клубів ПФЛ України. З цієї ж причини перенесений розгляд питання і по друголіговому клубу «Кристал Херсон 1961» м. Херсон.

Таким чином, атестат, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу

- серед професіональних команд клубів 1-ої ліги ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр. отримали:

1. «Авангард» м. Краматорськ

2. «Геліос» м. Харків

3. «Гірник» м. Кривий Ріг

4. «Гірник – Спорт» м. Горішні Плавні

5. «Десна» м. Чернігів

6. «Іллічівець» м. Маріуполь

7. «Нафтовик-Укрнафта» м. Охтирка

8. «Оболонь Бровар» м. Київ

9. «Черкаський Дніпро» м. Черкаси

10. «Колос» с. Ковалівка

11. «Верес» м. Рівне

- серед професіональних команд клубів П-ої ліги ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр. отримали:

1. «Арсенал-Київ» м. Київ

2. «Арсенал-Київщина» м. Біла Церква

3. «Барса» м. Суми

4. «Буковина» м. Чернівці

5. «Енергія» м. Нова Каховка

6. «Кремінь» м. Кременчук

7. «Скала» м. Стрий

8. «Мир» с. Горностаївка

9. «Нікополь-НПГУ» м. Нікополь

10. «Реал Фарма» м. Одеса

11. «Тернопіль» м. Тернопіль

Позитивне рішення щодо видачі атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України спортивного сезону 2016/2017 рр. було прийняте стосовно аматорських клубів, які поповнять П лігу ПФЛУ: «Балкани» с. Зоря Одеської обл., «Жемчужина» м. Одеса, «Нива – В» м. Вінниця, «Поділля» м. Хмельницький та «Рух» Винники» м. Львів-Винники.

Розгляд питання щодо видачі атестату футбольному клубу «Металург-Запоріжжя» м. Запоріжжя перенесено на наступне засідання комітету ФФУ з атестації футбольних клубів в зв’язку з наявністю заборгованості, яка виникла під час участі в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд 2016 року, а футбольний клуб «Кривбас» м. Кривий Ріг не розглядався, як претендент на отримання атестату, оскільки клуб самоусунувся від проходження процедури атестації та не надав фінансових гарантій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: