Підбито підсумки змагань тернопільської обласної дитячо-юнацької волейбольної ліги

28 березня 11:30
Переглядів: 100
Волейбол

Чемпіонати обласної дитячо-юнацької волейбольної ліги за організаційного керівництва обласної ДЮСШ проводяться уже декілька років поспіль. Як стверджують організатори, такий захід корисний, насамперед тим, що, завдяки проведенню достатньої кількості ігор, адже турнір зазвичай триває з листопада до березня, зростає майстерність юних спортсменів.

Так, у сезоні 20015/2016 чемпіонат проводився серед юнаків 1999 та 2001 років народження, де відповідно змагались 8 та 9 команд. За результатами колових змагань, перших чоттири команди у додаткових фінальних турах з’ясовували призерів змагань.

Необхідно відзначити високий рівень підготовки старших юнаків. Юні волейболісти Теребовлянської ДЮСШ (тренер Михайло Туркула), які, до речі, є лідерами у чемпіонаті дитячо-юнацької волейбольної ліги України, здолали усіх суперників, демонструючи волейбол високого гатунку. Дехто з вихованців Михайла Туркули має добрі перспективи і у «великому» волейболі.

Перші серйозні результати своєї роботи отримує молодий і перспективний тренер Тернопільської ДЮСШ №1 Назар Семотюк. У захоплюючому поєдинку з бережанськими ровесниками тернополяни здобули перемогу з рахунком 3:2 і стали срібними призерами змагань. Юні волейболісти Бережанської ДЮСШ, де незмінним тренером є Ігор Чорний цього разу посіли третє місце.

У фінальному турі серед юнаків 2001 р.н. команда того ж Назара Семотюка, обігравши з рахунком 2:0 усіх суперників, стала переможцем обласної ліги. Теребовлянські волейболісти (знову вихованці Михайла Туркули ) цього разу здобули срібні нагороди. Бронзовими призерами стали підопічні теж уже відомого нам тренера Ігора Чорного з Бережаської ДЮСШ. Безперечним успіхом є вихід до фінальної четвірки юних волейболістів Козівської ДЮСШ, яких тренує Теодор Кривокульський.

За матеріалами: oblsport.te.ua