"Підгрушна - мужня дівчина, вона поставила перед собою високу мету і робить все, щоб її досягти"

12 лютого 14:13
Переглядів: 531
карленко

Тренер збірної України з біатлону Василь Карленко прокоментував п'яте місце Валентини Семеренко у гонці переслідування.

"В горах на висоті при великому навантаженні ресурси спортсмена обмежені, а тут ще організм виснажений вірусами і мікробами, що не може не позначатися. Валя на останньому колі залишилася без джерел енергії, а в одному аеробному режимі далеко не заїдеш", - зазначив він.

Прокоментував також результати Олени Підгрушної.

"Підгрушна - мужня дівчина, вона поставила перед собою високу мету і робить все, щоб її досягти. Але ми припускали, що Олені може бути дуже важко в Сочі. Хоча лікарі й поставили її на ноги, немає вже температури, та й зовнішніх ознак інфекції теж немає, але організм до кінця так і не відновився після хвороби. Це стосується не тільки Підгрушної. Практично вся команда перехворіла на етапі підготовки до Олімпіади. Звичайно, це мінус всім нам, не вберегли. Але зробити це було вкрай важко", - констатував Василь Карленко.

"Попереду командні види, в яких ми традиційно сильні і на які, власне, і налаштовувалися спочатку. Адже ніхто не приховував, що головну ставку робимо на естафету. Те, що Віта завоювала медаль у спринті, першу за вісім років на Олімпіадах для України, це величезний плюс! Тому що здавалося, що в нашу команду вже перестали вірити", - заявив тренер.

Нагадаємо, Валя Семеренко фінішувала п'ятою у гонці переслідування на Олімпіаді в Сочі, хоча на останнє коло відправлялася другою з перевагою 14 секунд над конкурентками.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: