Підківка і Страшкевич зіграли за збірну U-21 у першій грі Antalya Cup

23 січня 16:30
Переглядів: 79
Підківка

Вчора, 22-го січня, молодіжна збірна команда України з футболу провела свій перший поєдинок в рамках міжнародного турніру Antalya Cup-2016, що розпочався у Туреччині.

Суперниками «синьо-жовтих» в стартовому матчі були однолітки із Азербайджану, які, першими пропустивши гол, зуміли не тільки встановити рівновагу, провівши гол з пенальті, а й вирвати підсумкову перемогу – 2:1.

У стартовому складі «синьо-жовтих» вийшли і двоє гравців «Карпат» – воротар Роман Підківка та атакувальний півзахисник Вадим Страшкевич.

Загалом, українці переважали суперника по грі, більше володіючи м’ячем та створивши чимало небезпечних моментів біля воріт суперника, проте довго не могли втілити свою перевагу в забитий м’яч.

Врешті вразити ворота суперника українці зуміли лише на початку другого тайму. Євген Чумак на 54-ій хвилині матчу відкрив рахунок в матчі.

Встановити рівновагу азербайджанці зуміли з пенальті. За нічийного рахунку «синьо-жовті» мали чимало можливостей вийти вперед, проте жоден з ударів Данченка, Беседіна та Качараби так і не досяг мети. І тут спрацювало футбольне правило – «не забиваєш ти, забивають тобі». Азербайджанцям вдалось забити вдруге, і цей гол у підсумку став переможним.

В інших двох матчах групи збірні Бахрейну та Косово, а також Албанії та Саудівської Аравії переможця так і не виявили. Тож, вся боротьба у турнірі ще попереду.

Свій наступний матч підопічні Олександра Головка проведуть завтра, 24-го січня, проти команди Косово.