Підсумки 11-го туру Прем'єр-ліги в цифрах

06 листопада 11:30
Переглядів: 118
премєр ліга

Окрім зміни лідера та поразки "Шахтаря", останні матчі відзначились надзвичайною миролюбністю та низькою результативністю.

Вилучення. Єдина червона картка дісталась Русланові Ротаню з "Дніпра". Вона стала 10-м вилученням для господарів, тоді як у гостей залишилось 9. З початку сезону "найвища міра покарання" застосовувалась 19 разів.

Глядачі. За черговими поєдинками змагань з трибун стадіонів спостерігало 40 509 прихильників футболу. Найбільше з них (22 609) стали свідками зустрічі у Дніпропетровську між "Дніпром" та "Динамо". Загальне число вболівальників тепер досягло цифри 556 468. Середні показники – 5 787 у турі та 7 950 у Чемпіонаті ПЛ.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
− "Динамо" має найдовше серед чинних серій клубів ПЛ не програє - 12 матчів. Також кияни не пропускають протягом 285-ти хвилин.
− "Дніпро" не зумів продовжити 11-матчеву безпрограшну серію та 16-ти матчеву із забитими м’ячами. До речі, попередня поразка дніпропетровців сталась також на своєму полі і була знову-таки "великою" ("Дніпро" - "Карпати" - 1:4).
− "Шахтар" в останніх 28-ми зустрічах обходиться без нічиїх. "Гірники" мають серію з 4-х зустрічей, коли вони обов’язково пропускають.
− "Зоря" не поступається суперникам в останніх 5-ти турах. "Суха" захисна серія луганців у гостях перервалась після 302-х хвилин.
− "Олімпік" без поразок вже 3 матчі, і це чергове клубне досягнення донеччан у нетривалій історії в еліті вітчизняного футболу.
− "Ворскла" непереможна протягом 8-ми зустрічей, 3 останніх з яких приносили нічиї. На своєму полі полтавчани не пропускають вже 333 хвилини.
− Загальна безпрограшна серія донецького "Металурга" - 4 матчі, домашня – 5.
− "Металіст" вперше не забив у Харкові після 11-ти поєдинків, коли гості хоча б раз пропускали тут.
− "Чорноморець" не знає смаку перемог в останніх 7-ми зустрічах, "Волинь" - у 4-х. При цьому лучани перервали 5-матчеву забивну серію.
− Запорізький "Металург" також у безвиграшній смузі – вона триває 5 ігор. Проте команда нарешті зуміла не пропустити, чого до поєдинку з "Чорноморцем" не вдавалося з 28 березня ("Металург" З. – "Таврія" - 1:0), а саме 17 разів поспіль.
− "Говерла" обходиться без перемог 11 турів. Вдома ужгородці не забивали дуже давно – 462 хвилини.
− "Іллічівець" без радощів виграшу залишається у 10-ти матчах. Маріупольці не забивають вже 367 хвилин.
− "Карпати" вперше (з 13-ї спроби) дали можливість "Зорі" виграти у Львові.

Ювілеї:
− "Карпати" відзначились 450-м забитим м’ячем у домашніх матчах Чемпіонатів України.
− Донецький "Металург" не лише вперше виграв у "Шахтаря" в іграх регулярних змагань, але одночасно ще і здобув 200-у перемогу у зустрічах проти найсильніших українських клубів.
− "Волинь" зіграла в еліті нашого футболу 200-у гостьову зустріч.
− Андрій Ярмоленко ("Динамо") забив 60 м’ячів за час виступів у Прем’єр-лізі.
− Микола Морозюк ("Металург" Д.) на тому ж рівні провів 10 голів.
− Сергій Назаренко ("Чорноморець") та Вячеслав Чечер ("Металург" Д.) зіграли по 350 матчів у Чемпіонатах України.
− Віталій Вернидуб ("Зоря") відсвяткував трохи менший ювілей – він має у послужному списку 150 ігор.