Підсумки 7-го туру Прем'єр-ліги в цифрах

25 вересня 19:36
Переглядів: 124
премєр ліга

Перша поразка "Шахтаря" дозволила "Дніпру" очолити змагання і максимально ущільнити лідируючу трійку.

Автоголи. Лише втретє у нинішньому Чемпіонаті ПЛ один з футболістів відправив м’яч у ворота власної команди. Це Олександр Ситнік з "Олімпіка" взяв участь у перемозі "Дніпра".

Дублі та хет-трики. Двоє гравців не обмежились одним забитим м’ячем. "Дуплетами" "стріляли" Андрій Ярмоленко ("Динамо", гра проти "Волині") та Нікола Калініч ("Дніпро", поєдинок з "Олімпіком"). Тепер турнір містить 9 гольових "дублів" та 2 хет-трики.

Вилучення. Вперше у змаганнях за 7 матчів туру не застосовано жодної червоної картки. Тому вилучень, як і раніше, 13: 7 у господарів і 6 – у гостей.

Глядачі. З початку турніру останній тур став найменш популярним серед вболівальників – їх зібралось 35 622. Найбільша аудиторія (11 180) стала свідками київського поєдинку на НСК "Олімпійський" між "Динамо" та "Волинню". Загалом 49 зіграних матчів з трибун стадіонів подивились вже 371 194 глядача. Середні показники – 5 089 у звітний ігровий день та 7 575 у Чемпіонаті ПЛ.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
"Дніпро" має 9-матчеву безпрограшну серію, з яких 8 перемог. Востаннє до цього туру дніпропетровці вигравали з різницею не менше ніж у 5 м’ячів в останньому турі сезону 2012/2013 рр. ("Дніпро" - "Іллічівець" - 7:0).
Загальна переможна та забивна серії "Шахтаря" до поразки від "Зорі" складали 12 матчів. В якості господаря "гірники" перервали аналогічні серії, які тривали 8 поєдинків. Донеччани при цьому не грають внічию протягом 25-ти турів.
"Динамо", як і конкуренти з "Дніпра", не програє 9 зустрічей. При цьому столичний колектив перервав домашню серію без пропущених голів, яка тривала до удару Івіци Жуніча ("Волинь") 350 хвилин.
Серія "Ворскли" без поразок складає 5 ігор. Два сезони прихильники полтавчан чекали від своїх улюбленців "великої" перемоги. До речі, попередній такий успіх також був здобутий у Запоріжжі у змаганнях 2012/2013 рр. – 4:0.
Третя поспіль поразка "Олімпіка" - з "великим" рахунком.
"Чорноморець" не виграє 4 зустрічі і не забиває м’ячі 380 хвилин.
"Волинь" уникає "мирових угод" у 16-ти останніх поєдинках.
Забивна серія донецького "Металурга" - 6 матчів.
"Зоря" перервала 22-матчеву серію поразок у протистоянні із "Шахтарем".
"Металіст" не може зіграти "на нуль" у захисті під час останніх 5-ти виїздів до інших міст.
Для запорізького "Металурга" попередні 5 домашніх поразок обходились без забитих м’ячів.
Безвиграшна серія "Говерли" - 8 поєдинків. Ужгородці вдома не забивають вже 282 хвилини.
"Карпати" вдома не виграють і пропускають 7 матчів до ряду.
"Іллічівець" не знає смаку перемог 7 зустрічей. У гостьових матчах маріупольці не забивають голи з минулого сезону – 273 хвилини.

Ювілеї:
"Волинь" забила 150-й гостьовий гол за час виступів у Чемпіонатах України. Його автор – Івіца Жуніч.
В’ячеслав Шарпар ("Металург" Д.), Сергій Яворський ("Іллічівець") та Сергій Сімінін ("Волинь") провели по 100 матчів проти найсильніших вітчизняних колективів.