Підсумки чемпіонату Тернопільської області з важкої атлетики

16 листопада 15:00
Переглядів: 163
Важка атлетика

Підсумки чемпіонату Тернопільської області та обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з важкої атлетики

м. Хоростків Гусятинський район Тернопільська обл.  14.11.2015 року

ОСОБИСТІ РЕЗУЛЬТАТИ:

жінки

Вагова категорія – 53 кг.

1 місце – Гнатюк Любов – Підволочиський – 125 кг

Вагова категорія – 58 кг.

1 місце – Копитко Ірина – Підволочиський -162 кг

2 місце – Гуменюк Надія – Гусятинський – 70 кг

Вагова категорія – 63 кг

1 місце – Салабай Олена – Зборівський – 155 кг

Вагова категорія – 69 кг

1 місце – Хлян Марія – Підволочиський – 225 кг  (перезалік)

1 місце – Павлик Іванна – Зборівський – 170 кг

2 місце – Череда Андріана – Зборівський – 98 кг

Вагова категорія – +75 кг.

1 місце – Теодозів Марія – Гусятинський – 179 кг

 

чоловіки

Вагова категорія – 56 кг.

1 місце –  Ковальчук Василь – Гусятинський – 155 кг.

2 місце – Колосівський Микола  - Гусятинський – 119 кг

3 місце – Львівський Михайло – ОДЮСШ «Колос» – 84 кг

Вагова категорія – 62 кг.

1 місце – Самуляк Мирослав – Підволочиський – 125 кг

2 місце – Бойко Руслан – Бучацький – 125 кг

Вагова категорія – 69 кг

1 місце – Вавришин Сергій – Гусятинський – 223 кг

2 місце – Сеньківський Андрій – ОДЮСШ «Колос» – 214 кг

3 місце – Бабій Степан – Підволочиський – 213 кг

Вагова категорія – 77 кг.

1 місце – Супоровський Володимир – ОДЮСШ «Колос» – 238 кг

2 місце – Бутрин Дмитро – Тернопільський – 228 кг

3 місце – Гудз Роман – Бучацький – 223 кг

Вагова категорія – 85 кг.

1 місце  – Наливайко Валентин  – Тернопіль – 250 кг

2 місце – Кузьмович Тарас – Тернопіль – 240 кг

3 місце – Долинський Андрій – ОДЮСШ «Колос» – 190 кг

Вагова категорія – 94 кг.

1 місце – Козюпа Олег – Бучацький – 260 кг

2 місце – Наливайко Ярослав  – Тернопіль – 220 кг

3 місце – Мазаєв Максим – Тернопіль  – 163 кг

Вагова категорія – 105 кг.

1 місце – Вовна Руслан – Підволочиський – 310 кг

2 місце – Машута Володимир  – Гусятинський – 200 кг

Командні результати:

1 місце – Підволочиський район – 210 оч.

2 місце – Гусятинський район – 98

3 місце – Зборівський район – 87

4 місце – Тернопільська ОДЮСШ «Колос»    – 56

5 місце – Тернопіль – 49

6 місце – Бучацький район – 35

7 місце – Тернопільський район – 17

 

Головний суддя – суддя другої категорії Підодвірна М.М.

Головний секретар – суддя Національної категорії Бутрин Р.Р.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити