Підсумки четвертого туру Екстра-ліги з футзалу

29 вересня 13:11
Переглядів: 214
ураган лтк

Четвертий тур виправдав усі очікування. Лідери здобули чергові перемоги, зафіксовано перші нічийні результати з початку чемпіонату (мабуть, три тури без нічиїх - рекорд!). Нажаль, через ураган, який пронісся над Україною на днях, а також деякі технічні проблеми не усі матчі вдалось подивитись у прямому ефірі, що вплинуло на ведення статистики. Але ми намагаємось зібрати для Вас найповніші дані про кожен матч, тому не полишайте нашого сайту, щоб дізнатись усе найцікавіше з четвертого туру головної першості України з футзалу - Екстра-ліги!

Локомотив (м. Харків) 6:0 (2:0) СумДУ (м. Суми)

Дата і час проведення:  п’ятниця, 26.09.2014. 17.00

Місце проведення: м. Харків, СК "Ювілейний»

Арбітри матчу:  Я. Вовчок (Івано-Франківськ), О. Ночовний (Київ)

Локомотив: Литвиненко - Білоцерківець, Журба, О. Сорокін, Д. Сорокін - Федорченко, Рогачов, Бессалов, Овсянніков, Бондар, Кисельов, Є. Клочко, Д. Клочко - Іваняк

Головний тренер: Євген Семенович Ривкін

СумДУ: Хавренко - Бурдюг, Зеленський, Ганжа, Мороз - Шаповал, Саєнко, Смоляк, Сорока, Чухненко, Прощенко - Сітнер

Головний тренер: Сергій Миколайович Пєсоцький

Голи: Рогачов (9, 26), Бессалов (12), Білоцерківець (29), Овсянніков (32), Є. Клочко (37)

Попередження: - Сорока (5, 17)

Видалення: - Сорока (17)

Час володіння м'ячем

30  Удари по воротам  9

15  Удари в ствір воріт  3

3  Сейви  9

Кутові

0  Попередження  1

0  Вилучення  1

Локомотив здобув впевнену перемогу. Крім того, підопічні Ривкіна змогли награти деякі комбінації перед стартом у Кубку УЄФА. Гості одразу зайняли вакантне місце другого номеру у матчі, і чекали свого шансу на контратаках, тим більше, що іншого варіанту Локомотив їм і не дав. Одразу стало зрозуміло, хто в СК "Ювілейний" господар, удари на ворота Хавренко посипались, як листя по осені. Благо, голкіпер сумчан був цього вечора максимально сконцентрований і не давав своєю впевненою грою можливості зробити рахунок зовсім нескромним. Додало трудношщів гостім і вилучення Сороки, який умудрився заробити другу жовту картку... не відійшовши на 5 метрів при вводі ауту. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0, що явно не задовільняло головного тренера господарів, тому у другій половині гравці Локомотиву були ще більш злими і агресивними (у спортивному розумінні цих епітетів). Після 0:5 для своєї команди тренер сумчан випустив на майданчик Зеленського замість Хавренко, чим скористався Клочко-молодший, вразивши порожні ворота після обрізки. Мали нагоду і СумДУ оформити гол, але Бурдюг не поцілив у порожні ворота, коли за для втримання рахунку і в тренувальних цілях Локомотив почав розігрувати зайвого. 6:0, впевнена перемога чемпіона. 

Лукас (м. Кременчук) 7:4 (4:3) Приват (Кривий Ріг)

Дата і час проведення: субота, 26.09.2014. 14.00

Місце проведення: м. Кременчук, СК "Політехнік"

Арбітри матчу: Р. Проць (м. Дрогобич), О. Білащенко (м. Чернігів)

Лукас: Прихожий (Іванченко, 34) - Рибак, Леміш, Заворотній, Тарасенко - Крупін, Кулька, Доманський, Цвєлих, Данилейко, Лапа, Махно, Маньківський.

Головний тренер: Валентин Цвєлих

Приват: Кожин - Кудь, Делятинський, Бакум, Горло - Дєдунов, Мазенко, Баклан, Божко, Грабюк, Старожук - Юдін

Головний тренер: Олександр Юзик

Голи: Заворотний (3, 9), Цвєлих (12, 19, 25), Кулька (26), Доманський (26) - Мазенко (11), Божко (18), Бакум (19), Кудь (40) 

Попередження: Крупін (19), Маньківський (36), Махно (36) - Делятинський (20), Бакум (22)

Видалення: не було

60%  Час володіння м'ячем  40%

50  Удари по воротам  19

24  Удари в ствір воріт  8

4  Сейви  17

9  Кутові  1

1  Попередження  1

0  Вилучення  0

Приват, як не пручався, не створив Лукасу великих труднощів. Хоча, перший тайм виявився досить напруженим, господарі виграли його з різницею лише в один м'яч. А от на другу половину підопічних Юзика не вистачило, Лукас повністю перехопив ініцітиву і систематичними обстрілами не давав спокою голкіперові Привату. Гості мали хороші шанси на контратаках, але Валентин Цвєлих зробив правильні висновки з першого тайму і не дозволив більше опонентам забивати м'ячі у відповідь. Лише за 20 секунд до кінця Приват спромігся на єдиний влучний постріл у другому таймі, щоправда, цього не вистачило для глобального успіху команди. Дублем у новій команді відзначився Заворотній, а граючий тренер господарів Цвєлих довів, що досвід і гольове чуття - речі, які з роками стають лише кращими, як хороше вино. Завдяки звитязі Лукас обходить в турнірній таблиці Ураган та Титан-Зорю, а Приват поки що не може похвалитись набраними очками. 

ЛТК (м. Луганськ) 3:1 (1:0) Спортлідер+ (м. Хмельницький) 

Дата і час проведення:  субота, 26.09.2014. 12.00

Місце проведення: м. Суми, Оздоровчо-спортивний комплекс ДВНЗ УАБС НБУ

Арбітри матчу: І. Кравченко (м. Суми), Є. Диннік (м. Харків)

ЛТК: Савенко - Лазикін, Дзюба, Лисенко, Мануйленко – Зеленкевич, Миленький, Цапов, Кожемяка – Литвинов

Головний тренер: Роман Ковальчик

Спортлідер+Лисенко – Калуков, Рибак, Власович, Фетько – Михайленко, Чуднов, Педяш, Засенко – Копко

Головний тренер: Віктор Мглинець

Голи: Цапов (14), Мануйленко (28), Миленький (40) - Фетько (23)

Попередження: не було - Власович (19)

Видалення: не було

Гості з Хмельницького покладали дуже великі сподівання на цей поєдинок. Все ж Спортлідер на даний момент є більш досвідченою командою, яка у міжсезоння показала, що буде боротися лише за найвищі місця. Та ЛТК не дарма зараз поділяє першу сходинку з діючим чемпіоном - молода, амбітна команда має свій стиль гри, який приносить результат, і до якого поки що не призвичаївся жоден суперник луганчан. Спортлідер у цьому матчі теж грав у свою звичну гру - атакуючий футзал з великою кількістю ударів по воротам. Дана тактика також є фірмовою для Спортлідера часів Віктора Мглинця, але сьогодні захист переграв атаку. Гості повністю переграли ЛТК в першому таймі, притиснувши їх до своїх воріт, але сфера вперто не хотіла проходити у ворота Савенка. А от ЛТК використали одну з небагатьох можливостей, Цапов опинився в потрібному місці в потрібний час. У другій половині малюнок гри мало змінився, та це і не прогнозувалось. ЛТК знову зміг вдало відзахищатись і показав, що з реалізацією у команди все гаразд. А от Спортлідер може з упевненістю писати скаргу на Пані Фортуну - сьогодні вона явно була у кольорах ЛТК... 

Енергія (м. Львів) 2:2 (1:1) Кардинал-Рівне (м. Рівне) 

Дата і час проведення:  субота, 26.09.2014. 13.00

Місце проведення: м. Львів, Палац спорту «Галичина»

Арбітри матчу:  Р. Лутій (м. Київ), С. Подворний (м. Хмельницький)

Енергія: Кардаш - Федюк, Кордоба, Кузь, Стефанків - Павленко, Мик. грицина, Мих. Грицина, Струк, Радевич - Пітуля

Головний тренер: Максим Павленко

Кардинал-Рівне: Дєнюжкін - Танський, Ланко, Басич, Маринюк - Піддубний, Кашуба, Кручок, Ситнік, Сондак, Фаренюк - Гурко

Головний тренер: Сергій Піддубний

Голи: Мик. Грицина (4), Кузь (32) - Сондак (11), Маринюк (37)

Попередження: Мик. Грицина (13), Мих. Грицина (29), Струк (33) - не було

Вилучення: не було

Час володіння м'ячем

27  Удари по воротам  15

16  Удари в ствір воріт  9

7  Сейви  14

Кутові

3  Попередження  0

0  Вилучення  0

Матч четвертого туру між Енергією та Кардиналом мав відбутись в рівному, але через заміну паркету на домашньому майданчику Кардиналу в календар було внесено зміни. СК "Галичина" приймала цю пару команд першою. Слід сказати. що обидві команди в разі успіху обходили одна одну в турнірній таблиці, тому мотивація у кожного колективу була ще та. Гра була схожа на гойдалки, ініціатива переходила від одної команди до іншої, щоправда, з невеликою перевагою господарів. Вони й забили першими, змусивши Кардинал активізувати свої дії біля воріт Кардаша. Але все ж стараннями Сондака перший тайм завершився з нічийним результатом. Другий тайм вийшов не меньш напруженим, що відобразилось на кінцевому рахунку - знову Енергія забила першою, і знову Кардинал відігрався. Хорошу гру провів голкіпер гостей Дєнюжкін, не раз рятувавший своїх партнерів від голу.

Титан-Зоря (м. Покровське) 2:2 (0:1) Ураган (м. Івано-Франківськ)

Дата і час проведення:  субота, 26.09.2014. 12.30

Місце проведення: м. Покровське, СК Юність

Арбітри матчу:  І. Якимишин (Львів), О. Кухар (м. Кривий Ріг)

Титан-Зоря: Чичикало - Білоус, Слободнюк, Лінник, Маржановський, Петренко, Макшанов, Кулик, Чорний, Ментянник, Грицовець.

Головний тренер: Віталій Соломка

УраганБіров - Кіндратів, Сімка, Зварич, Горбатий - Баланик, Корсун, Боргун, Лясковський - Рудавець, Пелех, Ковельський

Головний тренер: Іван Скіцко

Голи: Ментанник (28), Слободнюк (32) - Сімка (8), Боргун (23)

Попередження: Білоус - Кіндратів, Корсун, Біров, Зварич

Видалення: не було

У дуже напруженому поєдинку суперники розійшлися бойовою нічиєю. У першому таймі гості практично повністю переграли підопічних Віталія Соломки. Крім того голу, який Урагану вдалося забити у першій двадцятихвилинці, вони мали ще багато небезпечних моментів. Другий тайм перевернув гру з ніг на голову, хоча почався він для нашої команди невдало - на початку тайму швидко пропустили гол. Після цього господарі притисли гостей до їхніх воріт і натхненно атакували. Як результат, гості за 10 хвилин до кінця матчу заробили 5 фолів і були змушені дуже обережно грати. Титану вдалося зрівняти рахунок, а наприкінці поєдинку команда з Покровського і зовсім могла вийти уперед - Валерій Грицовець виконав 10-метровий, але голкіпер виручив Ураган, на добиванні ж м'яч полетів вище воріт. Останні 2 хвилини матчу пройшли в атаках господарів, але Ураган вистояв. У підсумку, бойова нічия 2: 2. 

Прес-служба АМФУ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: