06 жовтня 16:31
Переглядів: 43
Футбол

Резервісти донецького «Шахтаря» продовжують залишатися єдиною командою, що не зазнала поразок у сезоні.

Господарі-гості. 10-й тур чемпіонату U-21 обійшовся без нічиїх. Господарі були дуже люб'язні з гостями, здобувши лише 2 перемоги. Причому в обох випадках у ворота переможених команд влетіло по 3 м'ячі. А в тих іграх, де перемогали гості, господарям так і не вдалося забити жодного м'яча. Загальна картина співвідношень Господарі – Гості виглядає так: +34 =9 -27.

Великі перемоги. У 10-му турі були зафіксовані 3 великі перемоги і 2 з них належать гостям. У стартовій зустрічі туру «Олімпік» у Запоріжжі переграв місцевий «Металург» 3:0, а потім «Карпати» в Ужгороді розтрощили «Говерлу» - 4:0. І лише «Дніпро», як і личить чинному чемпіону, зміг на своєму полі крупно переграти «Олександрію» - 3:0. Всього в поточному сезоні були здобуто 24 великі перемоги.

Вольові перемоги. У 10-му турі зафіксована лише одна вольова перемога. Гірники, поступаючись після першого тайму у грі з «Чорноморцем» з рахунком 0:2, змогли забити тричі і здобути перемогу. Всього в чемпіонаті було 9 вольових перемог.

Голи. У 10-му турі було забито 19 м'ячів (у середньому 2,71 за матч). Стільки ж результативних атак було зафіксовано у 5-му і 7-му турах. На сьогоднішній день це - найнерезультативні тури чемпіонату U-21. Загальна результативність чемпіонату становить 224 м'яча (3,2 голи за гру). У цьому турі забиті м'ячі були розподілені так: 6 голів в активі господарів і 13 – у гостей.

Перший тайм – другий тайм. Перші половини матчів 10-го туру виявилися небагаті на голи – всього 6 м'ячів забиті до перерви. Зовсім інша справа другі тайми – після відпочинку команди 13 разів вражали ворота суперників. Всі м'ячі, які були забиті до перерви, провели гостьові команди – їх виявилося 6. А от після відпочинку були зафіксовані наступні результати: 6 – у господарів і 7 – у гостей.

Автоголи. У цьому турі автоголи не зафіксовані. Для поточного чемпіонату точні удари у свої ворота відносна рідкість – всього 4 в 70-ти іграх.

Дублі і хет-трики. У 10 –му турі лише одного разу був зафіксований дубль. Денис Баланюк з «Дніпра» протягом 6-ти хвилин двічі відзначився в воротах «Олександрії». У поточному чемпіонаті в цього нападника вже є 1 хет-трик і 2 дубля.

Попередження. В 7-ми іграх туру арбітра 27 разів попереджали гравців (3,86 за гру). Це менше середньої кількості по ходу всього чемпіонату (4,51 або 316 попереджень). Лише одного разу – в 3-му турі було винесено менше попереджень (26).

Вилучення. Два гравця в 10-му турі – лучанин Міха Горопевшек і Владислав Ігнатьєв з «Олімпіка» достроково залишили поле через дисциплінарні санкції. З початку чемпіонату арбітри 16 разів діставали червоні картки зі своїх кишень.

Пенальті. На «точку» арбітри направляли свій перст всього два рази в турі. Обидва удари - львів'янина Олексія Гуцуляка і гравця «Сталі» Василя Цюцюри були влучними. Всього з початку чемпіонату пенальті пробивались 28 раз (18 реалізовані, 64,29%).

Глядачі. За матчами 10-го туру спостерігали 2100 глядачів. Найбільша кількість уболівальників була в Новомосковську на грі «Дніпро» - «Олександрія) (700 осіб). Не було глядачів на грі «Металург» - «Олімпік», що проходила на полі НТБ «Металург» в Запоріжжі. З початку сезону матчі чемпіонату U-21 відвідали 22 740 вболівальників (329 глядачів за гру).

Серії (з урахуванням попереднього сезону) :
- Переможна серія «Динамо» становить 6 ігор.
- «Шахтар» не програє вже 10-й матч поспіль.
- «Дніпро» 12 ігор не розписує «мирову».
- «Олександрія» ще жодного разу в цьому чемпіонаті не грала внічию – 10 ігор.
- 9 ігор поспіль «Говерла» не може здобути перемогу.
- Відразу в 2-х команд триває найдовша серія ігор з поразок – у «Говерли» та «Олександрії» - по 6 матчів.
- «Шахтар» забиває в 11-ти іграх поспіль.
- «Сталь» забиває у всіх 10-ти іграх чемпіонату U-21 у своїй історії.