Підсумки діяльності Професійної футбольної ліги України в минулому сезоні

28 червня 19:22
Переглядів: 90
Бальчос

Колишній президент Професійної футбольної ліги України Мілетій Бальчос на звітно-виборній конференції ПФЛ, яка проходила вчора в Полтаві, підвів підсумки діяльності організації в минулому сезоні.

За словами екс-керівника Ліги, головні досягнення організації - підвищення престижу змагань та залучення титульного спонсора першого дивізіону.

"Вважаю, ми впоралися з першочерговим завданням: підвищили престиж організації. У чемпіонату вже є титульний спонсор, а клуби отримують дивіденди від цієї співпраці, - передає слова Бальчоса наш кореспондент. - По телебаченню транслюють наші матчі, а ПФЛ - уже бренд. але в футбол втрутилася війна. Це форс-мажор, але, думаю, ми прийняли правильні рішення, орієнтуючись на жителів України".

За словами Бальчоса, цілком імовірно найближчим часом в Україні з'явиться і нова футбольна ліга - аматорська, яка об'єднає найкращі аматорські команди усіх регіонів країни. На його думку, це допоможе молодим гравцям швидше переходити у дорослий футбол, оскільки у ПФЛ немає турнірів для дублюючих складів та юніорських ліг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: