Підсумки проведення відкритого кубку Львова з настільного тенісу

22 вересня 22:00
Переглядів: 231
Настільний теніс

15-19 вересня пройшли перші "Відкриті кубки Львова з настільного тенісу за програмою Спеціальних Олімпіад".

16 та 17 вересня змагання пройшли в спортивному комплексі "Олімпік" на ТВК "Південний" (вул. Ширецька, 36), а 18 та 19 числа - в спортивному комплексі "Грація".  Для участі у змаганнях зголосилось більше 300 учасників з 9 країн Європи та Азії (Литва, Латвія, Румунія, Польща, Швейцарія, Бельгія, Азербайджан, Угорщина), 16 областей України та представники практично зі всіх районів Львівської області.

Бажаючі змагатися були поділені на декілька категорій, враховуючи вік та нозологію. Під час кубків було розіграно 21 комплект медалей, 11 з яких виборювалися в категорії Спеціальних Олімпіад, а 10 - у вікових категоріях 1996-1999, 2000-2003, 2004 та молодші та турнір для усіх охочих.

Також гостей міста чекали цікаві екскурсії та подарунки.

Організаторами змагань є Федерація настільного тенісу у Львівській області, ГО САМІ і управління сім'ї, молоді та спорту ЛМР.Особливістю Кубків є те, що усі змагання транслювалися через Інтернет і спільно зі SOOG 2016 їх можна було побачити на величезному екрані біля Ратуші.

«Захід відбувався в рамках програми "Відкриті кубки Львова", що є новинкою в Україні в сфері спорту і дає можливість за деякий період створення у Львові спортивної столиці України», - зазначив президент ФНТЛО Віталій Савчин.

«Такого роду інклюзивні змагання відіграють неабияку роль в розвитку громадянського суспільства та стимулювання інтеграції осіб з обмеженими можливостями. Другі відкриті кубки пройдуть у вересні 2017, на яких в наших намірах є розширення участі людей з різними нозологіями», - додав співорганізатор заходу, керівник "САМІ" Андрій Породко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: