Підсумки сезону 2013/14. "Енергія-2"

25 травня 20:28
Переглядів: 203
Енергія 2

"ЕНЕРГІЯ-2" (Львів)

Результат: 5-те місце у Західній зоні. Матчі: 10, перемоги: 4 (з них дві технічних), нічиїх: 1, поразок: 5, різниця м'ячів: 43-50 (45 пропущених м'ячів за фактом).

Хто грав, хто забивав: Богдан Джавала - 8 (5), Віталій Ковальчук - 8 (1), Олександр Косенко - 7 (1), Андрій Пітуля - 7 (1), Михайло Грицина - 7 (10), Микола Грицина - 7 (3), Владислав Мазур - 7 (7), Яніс Хіреш - 6 (2), Микола Лещишин - 6 (1), Лямін Хіреш - 6 (1), Анатолій Білик - 6, Тарас Кузь - 5 (8), Олександр Дудаш - 5, Богдан Ліщинський - 3 (1), Юрій Дичаківський - 2, Руслан Мірзаєв - 2, Богдан Стефанків - 2, Степан Струк - 1 (1), Сергій Коваль - 1.

У матчах за участі "Енергії-2" суперники також забили 1 автогол. Перед сезоном команду збирали можна сказати з "нуля". Вийшла "солянка" з гравців першої команди, що мали нестачу ігрової практики, молоді з ДЮСШ "Енергії", а також колишніх гравців дубля. З позитиву слід відзначити, що, не в останню чергу завдяки вдалій грі у дублі, брати Грицини і Тарас Кузь зуміли закріпитися і в "основі". Ще однією цікавинкою стало відновлення кар'єри Олександра Косенка. Головний тренер чинного володаря Кубка України навіть зумів відзначитися в одному з поєдинків. Між стартовою четвіркою і її зміною відчувалася суттєва різниця у класі. Саме це і завадило львів'янам дотягнути до другого етапу.

Враховуючи складну фінансову ситуацію у львів'ян, можна зробити прогноз, що дубль знову накаже довго жити. Як і у решти екстралігових колективів, усі вболівальники могли прочитати інформацію про перипетії баталій за участю дубля "зелено-білих" на офіційному сайті клубу. По домашнім матчам можна було отримати вичерпну інформацію, а от з інформацією про виїзні були проблеми…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: