Підсумки сезону: Олег Ящук

07 липня 08:14
Переглядів: 384
ящук

Як вже всім відомо, уродженець Тернопільської області під час зимового трансферного вікна змінив "Серкль" на "Вестерло" з другого дивізіону.

Український слід. Бельгія. Підсумки сезону - изображение 2

Ящук разом з 40-ка річним Бартом Гоором стали "дядьками-наставниками" для своїх молодих партнерів і повели за собою команду до виходу в еліту бельгійського футболу. Команда виступала досить добре лише два матчі з 15-ти завершились поразкою, але цього було достатньо щоб програти боротьбу за єдину пряму путівку у еліту. Проте залишався шанс потрапити туди через плей-офф, але "Вестерло" провалив старт, а запасу матчів на виправлення помилок не було. Тому і наступний сезон "Вестерло" проведе в другому дивізіоні.

В зв’язку з тим, що команда не виконала завдання на сезон і не може розраховувати на збільшення прибутків, керівництво команди прийняло рішення припинити співпрацю з деякими гравцями. Під цей "ліміт" потрапили і ветерани: Ящук і Гоор.

Наразі не відомо про майбутнє одного з трьох діючих футболістів, які входять у символічний "Клуб Олега Блохіна". Сам Ящук не виключає варіант з завершенням кар’єри футболіта і можливим переходом на тренерську стезю, хоча ще навесні казав, щовідчуває в собі сили пограти на високому рівні. Проте нещодавно президент тернопільської "Ниви" Автанділ Мдінарадзе в одному з інтерв’ю сказав, що ведуться переговори з запрошенням до Тернополя свого іменитого екс-гравця, але наразі ніякої конкретики немає.

Статистика сезону:

Жупільє ліга (вищий дивізіон) – 12 матчів (11 у старті) один гол, одна гольова, два попередження.

Белгаком ліга (другий дивізон разом з плей-офф) – 17 матчів (15 у старті), 5 голів та 2 попередження.

Кубок Бельгії – 1 матч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: