Підведено підсумки XХVІІ спартакіади серед збірних команд обласних профспілкових організацій Львівщини

28 грудня 19:00
Переглядів: 106
День фізичної культури і спорту

Цими днями під час засідання президії обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» підведено підсумки комплексних спортивних змагань серед збірних команд обласних профспілкових організацій Львівщини, які проводилися на підставі спільної постанови Президії Львівської облорганізації фізкультурно-спортивного товариства “Україна” та Виконавчого комітету Об’єднання Профспілок Львівщини упродовж травня - грудня місяців 2016 року.

Загалом у фінальних стартах взяли участь 11 збірних команд галузей - вугільної промисловості, культури; житлово-комунального господарства; агропромислового комплексу; освіти і науки; залізничного транспорту; соціальної сфери; нафто-газової промисловості; будівництва та промисловості будівельних матеріалів; системи Академії НАН України; енергетики та електротранспортної промисловості, які змагалися з 7 видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, міні-футбол, боулінг, кульова стрільба.

При цьому відзначено ефективну організацію спортивно-масової роботи в колективах обласних організацій профспілок: вугільної промисловості, нафтової та газової промисловості, освіти та науки.

Відтак згідно положення про XХVІІ Спартакіаду 2016 року кращими серед збірних команд обласних профспілкових організацій Львівщини виявилися:

в загально-командному заліку

перше місце - обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості (голова обласної організації Драбчук Михайло Степанович)

друге місце - територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості (голова територіальної Ради Турчин Олег Петрович)

третє місце - обласна організація профспілки працівників освіти і науки (голова обласної організації Яцейко Марія Григорівна)

в змаганнях з шахів

І місце - обласна організацію профспілки працівників освіти і науки

ІІ місце - територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості

ІІІ місце – обласна організація профспілки працівників залізничного транспорту

в змаганнях з шашок

І місце - обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу

ІІ місце - обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

ІІІ місце - територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості

в змаганнях з тенісу настільного

за І місце - обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

ІІ місце - регіональна профспілкова організація працівників Національної Академії Наук України

ІІІ місце - обласна організація профспілки працівників освіти і науки

в змаганнях з міні-футболу

І місце - обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

ІІ місце - обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу

ІІІ місце - територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості

в змаганнях з боулінгу

І місце - обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

ІІ місце - обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу

ІІІ місце - обласна організація профспілки працівників культури

в змаганнях з легкоатлетичного кросу

І місце - територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості

ІІ місце - обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

ІІІ місце - обласна організація профспілки працівників будівництва та ПБМ

в змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї

І місце - територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості

ІІ місце - обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

ІІІ місце - регіональна профспілкова організація працівників Національної Академії наук України

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: