Настільний теніс новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Настільний теніс

Стартувала двадцять шоста робітнича Спартакіада Львівщини

Переглядів: 202
21 травня ц.р. стартувала 26 робітнича Спартакіада Львівщини, яку організовують та проводять Львівська обласна організація ФСТ «Україна» спільно з

Віктор Дідух успішно виступив на міжнародних турнірах з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю

Переглядів: 231
Нещодавно у м. Лашко (Словенія) завершився міжнародний турнір з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням
Теніс

Рогатинські тенісистки здобули бронзу на чемпіонаті України

З 25 по 28 квітня в місті Жовква на Львівщині пройшов заключний тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2015-2016 рр. серед жіночих команд
теніс

Жовківщина приймає міжнародний турнір з настільного тенісу "Кубок Анатолія Строкатова"

Переглядів: 214
Упродовж 25-29 квітня та 7-8 травня 2016 року у спеціалізованому залі настільного тенісу «ЛІРС» м. Жовкви відбудеться
настільний теніс

Звання найкращих тенісистів області вибороли школярі Зборівського району

Обласні змагання з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою ХХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини впродовж двох днів тривали

Міжнародний турнір з настільного тенісу стартував у Франківську

У середу, 13 квітня, в Івано-Франківську розпочався міжнародний турнір з настільного тенісу "Кубок Карпат". Змагання проводяться в одиночному розряді серед

На Львівщині успішно завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю

Переглядів: 422
Нещодавно м у спортивному залі спортивного клубу «ЛІРС» у місті Жовква Львівської області завершився
Повір у себе

Завершилися обласні змагання з настільного тенісу серед дітей з інвалідністю за програмою Спартакіади "Повір у себе"

Переглядів: 126
Цими днями за організаційної підтримки регіонального центру «Інваспорт» у приміщенні львівської

Команда Ланівецького району виграла Спортивні Ігри школярів з настільного тенісу

Юнаки та дівчата із п’ятнадцяти районів стали учасниками обласних змагань з настільного тенісу серед юнаків та дівчат серед команд

Львівщина приймає чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю