Пішов з життя Віктор Аркадійович Міненко

30 жовтня 23:53
Переглядів: 2543
Помер Віктор Міненко

30 жовтня 2014 року на 68-му році життя передчасно перестало битися серце тренера Львівської школи вищої спортивної майстерності зі стрільби з лука, львів’янина Віктора Аркадійовича Міненка.

Міненко В.А. –  майстер спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР,  Заслужений тренер України.

За роки своєї тренерської роботи підготував 20 майстрів спорту міжнародного класу, серед яких два заслужених майстра спорту України – Маркіян Івашко та Юлія Лобженідзе.
Завдяки плідній праці Міненка В.А. його вихованці неоднарозово підкорювали найвищі призові місця на чемпіонатах світу та Європи, а також були представлені в складі збірної команди України на Олімпійських іграх в Пекіні та Лондоні.

Віктор Міненко – Велика людина, Видатний тренер, який все своє життя присвятив розвитку  стрільби з лука та впровадженню олімпійських ідеалів та цінностей.

Ім’я Віктора Аркадійовича Міненко назавжди увійшло в історію стрільби з лука не тільки Львівщини, але й на національному і на світовому рівні.
 
Колектив управління молоді та спорту спільно з усією спортивною громадськістю Львівщини з глибокою скорботою висловлює щирі співчуття рідним та близьким, друзям та колегам по роботі з приводу непоправної втрати щирої, відвертої, добросердечної людини, високопрофесійного фахівця, надійного чоловіка, батька та дідуся.

Світла та вічна пам’ять !

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: