Пішов з життя видатний франківський тренер Павліва і Вірастюків Іван Шарий

22 серпня 19:01
Переглядів: 482
Іван Шарий

Видатний тренер пішов з життя в ніч на 22 серпня на 67 році. Іван Шарий у різних видах підготував 36 майстрів спорту, сім майстрів спорту міжнародного класу і двох заслужених майстрів спорту.

Іван Шарий  побував на чотирьох Олімпіадах, виховав декількох чемпіонів Європи, світу, призерів Олімпіад. За свої заслуги у 2001 році Івана Григоровича назвали людиною десятиліття у спорті Івано-Франківська.

Його підопічні Назар Павлів та Роман Вірастюк у Facebook висловили співчуття з приводу смерті тренера.

“Пішов із життя мій тренер – Шарий Іван Григорович, з яким я все життя пройшов пліч-о-пліч і без якого я був би ніхто, – повідомив Роман Вірастюк. – Він для мене був другим Татом! Спочивай з миром і вічна Тобі пам’ять…”.

“Не стало мого рідного тренера – Шарого Івана Григоровича, – написав Назар Павлів. – 67 років виповнилося у квітні нашому Заслуженому тренеру України, Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України, тренеру наших олімпійців-легкоатлетів і просто щирій і життєрадісній людині. Він завжди учив нас бути спочатку людьми, а уже потім спортсменами…чемпіонами…чи рекордсменами… Він любив нас, а нас учив любити Україну!!!”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: