Після реконструкції "Арена Львів" вміщуватиме на 500 глядачів більше

02 лютого 13:37
Переглядів: 1051
Арена Львів

«Арену Львів» планують розширити, тож невдовзі львівський євростадіон вміщатиме додатково ще п’ятсот глядачів. Це стало можливим завдяки реконструкції медіа-трибуни. Потреба у нових місцях для вболівальників виникла через велику затребуваність стадіону. Тепер тут регулярно грають національні збірні, донецький «Шахтар», а також проводять концерти.

В українському футболі зимова пауза, однак на «Арені Львів» роботи не припиняють. Працівники євростадіону встановлюють нові крісла для вболівальників. Уже невдовзі стадіон вміщатиме 34 512 глядачів.

«Ми доставляємо певну частину крісел замість медіа-трибуни, якої є надто багато. Тому що її будували під Євро 2012, а зараз стільки столів не потрібно», – розповів директор «Арени Львів» Денис Ринський.

Усі роботи на стадіоні мають завершити до початку лютого. Адже на черзі матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Баварія». Цьому поєдинку передували тривалі перемовини між керівництвом стадіону та донеччанами.

«Не буває так, щоб угоду, в якій йдеться про річну співпрацю, підписали за кілька годин. Було багато технічних узгоджень та кадрових питань», – наголосив Денис Ринський.

Нова орендна угода між «Ареною Львів» та «Шахтарем» розрахована до кінця 2015 року. Порівняно з попереднім контрактом, вартість проведення одного поєдинку для донеччан суттєво зросла. Тепер кожен матч обходитиметься донеччанам у 200 тис. гривень.

Великі суми оренди обумовлені тим, що «Арена Львів», фактично, сама змушена себе утримувати. У держбюджеті України на життєдіяльність стадіону коштів так і не знайшли. Відтак, керівництво комплексу не припиняє пошуку фінансових джерел. Одним із таких варіантів є побудова трьох штучних полів поблизу.

«Ми плануємо зробити цей проект до кінця року. Думаю, що до літа поля будуть збудовані», – сподівається Ринський.

Та попри чимало подій на «Арені Львів» упродовж минулого року, стадіон і досі у боргах, адже після Євро-2012 тривалий час був незатребуваним. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: