"Після вилучення "Карпати" почали пресингувати і давити на нас"

17 квітня 21:38
Переглядів: 110
Кулач

Гравець маріупольського «Іллічівця», автор єдиного голу у ворота «Карпат» Владислав Кулач розповів свою думку про матч «Карпати» - «Іллічівець» журналісту Вголосу.

- Владиславе, розкажи про епізод з вилученням захисника «Карпат».

- Суперник вдарив мене в обличчя. Це однозначно фол. Не знаю чи другий захисник підстраховував першого у цьому епізоді. Це уже завдання арбітра визначити наскільки небезпечною могла атака бути далі. Арбітр вирішив показати червону картку. Якщо б захисник не сфолив, я б виходив сам на сам з воротарем суперника.

- Чому у матчі вийшли два різні тайми?

- Чесно кажучи, навіть не знаю що відповісти. Будемо розбирати чому так сталося. У першому таймі «Іллічівець» грав краще. У нас було кілька нагод для взяття воріт. Нам потрібно додавати у реалізації, аби не було нервозності наприкінці матчу. У другому таймі ми здали. У першій половині гри потрібно було забивати, і було б усе спокійніше.

- Вилучення Балажица на руку «Іллічівцю» не пішло однозначно.

- Ну як сказати… З однієї сторони це плюс, оскільки суперник грає у меншості. Утім, як виявилось, «Карпати» почали пресингувати і давити на нас. Нам важко було виходити з оборони. Нам потрібно було контролювати м’яч, але «Карпати» нас накривали. Зважаючи на це, доводилося вибивати м’яч вперед і нав’язувати боротьбу.

- У другому таймі «Іллічівець» мав чудові можливості для контратак, однак жодну з них не використав.

- «Карпати» увесь час пресингували, тому накопичилася втома. Не вистачало сил на останні ривки і завершення атак. Для нас ця гра була важкою. Зважаючи на це, радість від перемоги є дійсно солодкою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: