Післямачева прес-конференція головного тренера донецького "Металурга" Володимира Пятенка

04 серпня 09:59
Переглядів: 60
Пятенко

Післямачева прес-конференція головного тренера донецького «Металурга» Володимира Пятенка.

– Думаю, гра сьогодні вийшла. Перший тайм вийшов більше тактичним, позиційним, швидкості в ньому не включалися. Перший тайм, думаю, ми дуже непогано провели: і в тактичному плані, і гол забили. Вийшли на другий тайм, можливо, з думкою, що вже виграємо. У другій половині, скажімо так, трохи віддали супернику ініціативу, але, в принципі довели гру до перемоги. На сьогодні це найголовніше.

– У другому таймі «Металург» зіграв гірше: причина в тому, що ваша команда зіграла обережніше чи це «Карпати» додали?
– «Карпати» включили швидкості. Ще раз повторюся, перший тайм був трохи таким собі позиційним, а після перерви додалися швидкості. І ми додали, і господарі. У них команда більш молода, більш витривала. Плюс, поле, звичайно, дуже важке. Свіже поле – видно, що воно свіже, бо «не тримає», як кажуть футболісти, «пливе» – дуже важко на такому полі давати швидкість, рухатися тощо. Але знову ж, добре, що довели гру до перемоги.

– Наскільки важко проводити всі матчі на чужих стадіонах?
– Дуже важко. Рідний дім – це є рідний дім. Навіть коли вдома ти погано спиш, якщо температура + 40, спека – вдома подібні негаразди ти переносиш значно легше. Навіть наші легіонери – хлопці не місцеві – вони все одно хочуть швидше повернутися до Донецька. Ми дуже сумуємо за рідним містом. Важкувато нам, але, повторюся, найголовніше, що чемпіонат почався, і на сьогодні ми граємо у футбол.

– Як команда сприйняла вояж Морозюка до Росії і взагалі, чи все нормально з Миколою? Чи немає у нього травми?
– Травма, швидше за все, спазм. Напевне, надірвав м’яз. Але точного діагнозу ще немає. Напевне, причина цього ушкодження в полі. До того ж Микола трохи пропустив тренування. Вояж це чи не вояж – це така справа. Багато неправди є в тому, про що пишуть з цього приводу у пресі. Багато поширюватися і говорити про це ми зараз не будемо – це тема окремої розмови. Але він десь тиждень тренувань пропустив, приїхав в розташування команди десь п’ять днів тому, тренувався в послабленому режимі. Сьогодні ми його випустили, і він витримав, практично, півтора тайму. Думаю, що для нього на сьогодні провести півтора тайму, це нормально.

– Не побоювалися випускати його сьогодні з перших хвилин?
– Ризикували, але не від хорошого життя ми це все робимо. Начебто те, що ми планували – то у нас вийшло. І ризик себе виправдав.

– Володимире Миколайовичу, у вас досить багато хлопців з молодіжного складу. Чи можна говорити, що зараз ще повністю «Металург» неукомплектовано?
– Так, практично всі молоді хлопці. Комплектування? Це така справа – воно йде цілий рік, тому підтягуємо хлопців і з молодіжки. Я ще після першої нашої гри з «Дніпром» говорив, що на сьогодні ми основний склад зібрали, а от далі, звичайно, важко. Але молоді хлопці сьогодні – ви бачили – вийшли і в принципі, не зіпсували. Але на сьогодні два тайми на такому рівні вони ще не готові грати. Для них потрібен час, потрібно чекати, і потрібна ігрова практика, причому практика на рівні основних складів, на рівні Прем’єр-ліги.

– У вас сьогодні був запасним воротарем вихованець «Карпат» Юрій Паньків. У вас не було думки поставити його на гру?
– Я не практикую виставляти вихованців під «свої» команди. Сьогодні грав Бандура, Саша непогано відпрацював. Далі подивимося: хто краще, той і буде грати.

– Певну кількість часу «Металург» провів у Львові – ваші враження від перебування тут?
– Нормальне футбольне місто. На нашому матчі з «Дніпром» було чимало глядачів, сьогодні зовні теж пристойна кількість уболівальників була присутня. Львів – футбольне місто. Львів’яни підходили до нас перед іграми, бажали перемоги. Ніяких питань – свіже повітря, гарне харчування. Але ще раз повторюся: свій дім – це є сій дім. Хочеться, звичайно, в Донецьк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: