Післямачева прес-конференція в.о. головного тренера "Карпат" Ігоря Йовічевіча

04 серпня 09:38
Переглядів: 267
Йовічевіч

Післямачева прес-конференція в.о. головного тренера «Карпат» Ігоря Йовічевіча.

– Гра схожа на ту, що була Ужгороді, коли команда показала два різні обличчя, два різних тайми. Звичайно, ми ще не так довго працюємо, щоб знати точно причини цього – різниці якості гри у першому і другому таймах. Протягом матчу відбуваються тактичні зміни, і команда може реагувати на ситуацію на полі. Те, що показує команда у другому таймі, говорить про те, що «Карпати» можуть і хочуть грати в той футбол, який ми хочемо бачити. Але треба, щоб це відбувалося упродовж всіх 90 хвилин матчу. Звичайно, це Прем’єр-ліга і за кожну помилку тут доводиться дуже дорого платити. Поки що ми залежимо від часу, щоб прогресувати і показувати той футбол, який хочуть бачити наші вболівальники. Але цей матч, як і гра в Ужгороді вже позаду, і ми рухаємося далі. Я подякував у роздягальні команді за другий тайм. Але хлопці боролися і в першому, однак не все у нас виходило так, як ми хотіли. У другому таймі ми показали, що були краще фізично готові за суперника, але не вистачило реалізації моментів.

– На вашу думку, які ще є «дірки» в складі вашої команди і чи є варіанти підсилення команди новачками?
– Трансферний ринок ще відкритий, і якщо буде можливість придбати потрібного гравця, то я особисто не буду проти. Поки ж працюємо з тими, що маємо і я цілком задоволений тими гравцями, які у нас є. Але у наших футболістів немає такого великого досвіду, якмй є у гравців донецького «Металурга». Це є факт, який ви можете легко перевірити. Але з кожним матчем «Карпати» будуть додавати, набиратися досвіду, щоб ми були конкурентноздатні в майбутньому. Це моя мрія.

– Що такого ви говорите команді у перерві, що вона в другому таймі грає набагато краще, ніж у першому?
– Завжди очікуєш, що команда з першого свистка, з першої хвилини буде добре грати, діяти агресивно, пресингувати суперника на його половині поля і диктуватиме йому свою гру. Хочеться з самого початку контролювати м’яч, багато атакувати, накривати суперника при втраті м’яча і не давати йому розвивати свою контргру. Все це ми напрацьовуємо на тренуваннях, тут немає нічого нового. Чому не виходить? Суперник також грає, а сьогодні у нас був якісний опонент. Але можливо, тут є проблема у психології, бо ж з тим самим суперником ми граємо і в другому таймі. Сьогодні різниця між першим і другим таймами була настільки велика, що я навіть не можу пригадати по перерві жодного моменту, який би мали гості. І це команда донецького «Металурга», яка повинна була в цьому сезоні грати у Лізі Європи. Тому той факт, що ми у другій половині цю команду перегравали, є для нас позитивним, бо додає нам упевненості в тому, що ми можемо прогресувати і грати на рівних з сильними суперниками. Ще раз наголошу, що про цей матч ми вже забуваємо – ми зробили висновки і вже починаємо думати та готуватися на гру з «Дніпром».

– На позиції центрфорварда ви віддаєте перевагу Пучковському перед Сергійчуком?
– І один, і другий мають потенціал. Тому і один, і другий, так само, як і Марусич, будуть мати шанс себе проявити в кожному матчі. І хто з них буде швидше прогресувати, хто себе краще проявить, той і буде виходити на поле у стартовому складі. Те, що в перших двох іграх з перших хвилин виходив Пучковський, зовсім не означає, що в старті ніколи не вийде Сергійчук. Ми всі – одна команда. Гравці змінюють один одного, доповнюють один одного і для нас важливо, щоб той, хто виходить, підсилював нашу гру і діяв так, щоб це в першу чергу було ефективно для команди. Думаю, сьогодні другий тайм вболівальникам сподобався. Перший, звичайно, що ні. Але ми працюємо, щоб добре грати всі 90 хвилин в кожному матчі. Ми дуже хочемо, щоб з кожним нашим матчем на трибунах було якомога більше глядачів. Я пам’ятаю матчі, коли були повні трибуни і ми дуже хочемо повернути ті часи.

– Сьогодні Кожанов, на відміну від матчу в Ужгороді, вийшов у старті і відіграв усі 90 хвилин. Він не проходив з командою збори, але ви вважаєте, що він функціонально вже може грати весь матч?
– Можливо, що ні. Функціональний стан не завжди дозволяє йому приймати правильні тактичні рішення, робити те, що необхідно. Але Денис – сильний і досвідчений футболіст і йому потрібна ігрова практика, щоб якомога швидше набрати хорошу ігрову форму та зігратися з партнерами. Не хочу індивідуально нікого виділяти ні в кращу, ні в гіршу сторони. Ще раз скажу, що помилки у нас є і ми всі разом будемо їх виправляти. Знаєте, у футболі одні й ті самі помилки повторюються постійно. Але питання в тому, як часто ти їх припускаєшся. І чим це стається рідше, тим кращими є результати твоєї команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: