Післязавтра у Львові пройде кваліфікація чемпіонату Європи зі спідвею

24 червня 10:50
Переглядів: 598
Default Image

26 червня о 16.00 на мототреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту (стадіон СКА) відбудеться кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи зі спідвею. У змаганнях візьмуть участь представники дев’яти країн: Болгарії, Італії, Латвії, Росії, Словаччини, Словеніїї, Фінляндії, Чехії та, звичайно ж, України. Про це сьогодні на прес-конференції у Львівській ОДА повідомили: один з організаторів змагань Олександр Лятосінський, заступник голови ОДА Ліляна Гримська та начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Юрій Майборода.

Зі слів Лятосінського-молодшого, Україну на цих змаганнях представлятиме віце-чемпіон Європи 2009 року Андрій Карпов (Червоноград) і два гонщики з Рівного Олександр Бородай та Ярослав Полюхович. Головне на змаганнях у Львові – потрапити у вісімку кращих, щоб пробитися у наступну стадію чемпіонату Європи.

Фаворитами Олександр Лятосінський вважає Андрія Карпова, Конду зі Словенії, Суханека з Чехії, а також росіянина Данііла Іванова, який, до речі, виступає за львівський «СКА-Спідвей».

Також повідомлено, що наступного року у Львові відбудеться безпрецедентна подія – фінал особистого чемпіонату Європи зі спідвею. Але для цього щонайменше треба придбати надувний захисний забор, вартість якого 300 тисяч гривень.

Довідка

Організатором змагань є львівський спортивний клуб мотоциклетного спорту «СКА-СПІДВЕЙ» (тел.: 261-64-51, е-mail: info@ska-speedway.lviv.ua, сайт: www.ska-speedway.lviv.ua)

З питань акредитації звертайтесь до Людмили Лятосінської  (тел.: 0505880030, 0673500182, 261-64-51, e-mail: info@ska-speedway.lviv.ua).

Програма змагань:
25 червня о 16.00 - офіційне тренування
26 червня о 13.00-14.30 - технічний огляд
о 15.30 - нарада учасників та головного судді змагань
о 16.00 - відкриття змагань
Василь ТАНКЕВИЧ, «Галичина спортивна»

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: