Північноірландські фанати у Львові нададуть допомогу дитячому будинку

06 червня 07:51
Переглядів: 98
фанати

У неділю, 9 червня, у Львові, за адресою Тракт Глинянський, 51, де знаходиться дитячий будинок сімейного типу, відбудеться відкриття дитячого майданчика, який профінансувала збірна команда футбольних фанатів Північної Ірландії.

Вже давно стало доброю традицією, що на кожен фанатський міжнародний турнір у столиці Галичини «Єврофан» уболівальники з різних країн континенту приїздять не лише для того, щоб пограти у футбол і поспілкуватися за пивом, а й допомогти дітям із львівських сиротинців. Цього ж року фанати пішли ще далі. Зокрема, уболівальники із Північної Ірландії зібрали кошти для того, аби відкрити дитячий майданчик.

Керівник відділу фізкультури і спорту ЛМР Віра Макар розповіла: «Всі знають, що фанати люблять пити пиво і веселитися. Але є ще й соціальна складова – допомога дітям. Раніше це була гуманітарна допомога: одяг, іграшки, а цього разу буде відкрито дитячий майданчик. Відкриття відбудеться в день фінального матчу, у неділю».

«Нам було дуже важко дістатися сюди, ми змінили кілька видів транспорту і багато днів провели в дорозі. Три роки тому ми вже були тут і допомагали дітям. Власне, допомога і стала основною метою нашого приїзду, футбол відійшов на другий план. Ми продовжимо підтримувати дітей, так заведено у нашій країні», – розповів гравець збірної Північної Ірландії Роберт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: