Півзахисник ФК "Тернопіль" Василь Чорний приступив до тренувань

05 лютого 08:21
Переглядів: 156
чорний

Після майже п’ятимісячної перерви сьогодні, 4 лютого, ключовий гравець середини поля ФК «Тернопіль» Василь Чорний приступив до тренувань.

Як зазначив у коментарі клубній прес-службі Василь Чорний, сьогодні на ранковому тренуванні він за індивідуальною програмою займався в спортивному залі педагогічного університету, а на вечірньому – намотував круги довкола футбольного поля рівного вузу. За словами Василя певний дискомфорт відчував, але з часом він має пройти.

– Чесно кажучи, дивлячись, як мої друзі тренуються, звичайно, сумую. Вже б самому хотілося вийти на футбольне поле. Але розумію, що форсувати у даному випадку події не потрібно, – резюмував Василь Чорний.

Тренери ФК «Тернопіль» дуже сподіваються, що в ближчому часі Чорний повернеться до повноцінних тренувань і зможе допомогти команді у весняній частині футбольного сезону.

Нагадаємо, найтитулованіший гравець муніципалів отримав травму 27 серпня минулого року в матчі проти ФК «Полтава». 16 вересня йому зробили операцію на передніх хрестоподібних зв’язках коліна. 14 жовтня Василю Чорному зняли гіпс. З того часу він проходив процес реабілітації. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: