Півзахисник львівських "Карпат" Володимир Костевич став одним з кращих гравців туру

03 листопада 07:00
Переглядів: 90
Володимир Костевич

Півзахисник «Карпат» Володимир Костевич став одним з кращих гравців туру – не лише через красивий штрафний, але й через постійне старання, атаки та загрози біля воріт запорізького «Металурга». 

«Дефіцит номінальних нападників змушує гравців львівських «Карпат» відпрацьовувати за себе і за того хлопця. Ось і захисника Володимира Костевича у грі з «Металургом» часто можна було побачити біля воріт суперника. У підсумку лівий крайній «левів» став чи не найнебезпечнішим гравцем своєї команди. Володимир мав два відмінні моменти, один з яких реалізував. З гри відзначитися Костевичу не вдалося, зате який шикарний м'яч він забив зі штрафного – класика!».

«Лівий латераль львів'ян в черговий раз допоміг своїй команді розжитися очками, реалізувавши штрафний удар і забивши один з найкрасивіших голів у турі. У матчі проти «Металурга» Костевич діяв ближче до воріт суперника, що дозволило йому стати однією з найпомітніших фігур на полі. За рахунок високої швидкості Володимир йшов від своїх візаві, організовував хороші атаки «Карпат», з подальшими передачами в штрафну запорожців, і тричі небезпечно пробивав по воротах»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: