Півзахисник "Шахтаря", Дентіньо: "У Тернополі буде досить важкий матч"

23 вересня 18:39
Переглядів: 166
Шахтар

Півзахисник Шахтаря — про майбутню зустріч Кубка України.

— Дентіньо, якої гри ти чекаєш від Тернополя, враховуючи, що трибуни будуть гнати господарів поля вперед?

— Буде досить важкий матч. Їм належить грати із Шахтарем — всі добре знають, що будь-яка команда хоче засвітитися в таких зустрічах, показавши все, що вона може. Ми ж зі свого боку повинні бути до цього готові і зобов'язані продемонструвати красивий футбол.

— Гра може бути грубою...

— У принципі, наша команда готова до всього! Футболісти Шахтаря досить кваліфіковані, щоб пристосуватися до будь-якого типу гри: агресивного або більш спокійного.

— Після матчу зі Сталлю Мірча Луческу сказав, що футболісти були втомленими. Чи встигли ви відновитися до кубкової гри? Як зберегти потрібні кондиції перед наступними поєдинками?

— Наша команда готова, бо Містер змінює гравців. Ті, у кого накопичилася втома, мали можливість трохи відпочити. Для будь-якого футболіста цього часу достатньо. Думаю, і в наступних матчах буде так само. Так що до цієї зустрічі ми готові.

— У минулому матчі ти відіграв на позиції нападника. Нове це для тебе амплуа чи ні?

— Кажучи відверто, я віддаю перевагу грати на своїй рідній позиції, але це справа звички. І, якщо команді потрібно, щоб у даному конкретному матчі я діяв у іншому амплуа, звичайно ж, я це зроблю.

— Для футболістів Тернополя гра із Шахтарем — можливість показати себе. Тобто команда буде надмотивованою. Чи не стане це проблемою для Шахтаря?

— Як я вже говорив, всі клуби, які грають проти нас, — дуже мотивовані і підготовлені. Ми, в свою чергу, уважні і сконцентровані. Тому я сподіваюся, що ми проведемо хороший матч і здобудемо перемогу.

— Тренер Тернополя сказав, що цей матч стане "протистоянням року" для його команди...

— Граючи проти нас, кожна українська команда хоче показати свої найкращі якості. І це абсолютно не секрет. Але у нас також багато хороших виконавців, які аналогічно мотивовані і хочуть себе проявити. Думаю, ми зможемо показати хорошу гру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: