Півзахисник збірної України Рибалка: Хочеться, щоб на обличчях наших людей була посмішка

17 листопада 14:00
Переглядів: 84
Сергій Рибалка

Півзахисник збірної України Сергій Рибалка розповів про підготовку команди до матчу-відповіді плей-оф до Євро-2016 з командою Словенії у Маріборі.

– Старалися більше відновлюватися. Зараз тільки було перше тренування. Переглядали наші ігри та ігри словенців. Дивилися, які у нас були помилки і зробили висновки. Серйозно готуємося на завтрашню гру.

– Що потрібно змінити в грі команди в порівнянні з матчем у Львові? Що вдалося, а що ні?

– Ми перемогли і вдалося не пропустити. Потрібно менше помилятися у простих ситуаціях і намагатися грати компактно, щоб не було великих розривів між лініями. Потрібно не давати їх гравцям атаки приймати м’яч та розвертатися.

– За ким треба стежити пильніше?

– Ми ніби не дивилися, хто у них там грали. Більше дивилися на свою гру і те, що від нас вимагає тренерський штаб. Старалися це втілити в реальність. У них є індивідуально хороші гравці, але ми не дивилися на їхні прізвища. Ми дивимося на нашу команду і у Львові хотіли тільки перемогти.

– Словенці будуть йти на штурм?

– Зрозуміло, що завтра буде абсолютно інша гра. Я на 100% упевнений, що на перших хвилинах вони побіжать вперед і постараються нас задавити. Але тренерський штаб нас попереджав, щоб ми з перших хвилин вже були зібрані та були готові психологічно до такого розвитку подій. Будемо намагатися стримати суперника, показати свої найкращі якості та зіграти на контратаках. Завтра перед грою у нас буде установка, і тренерський штаб нам ще вкаже, як діяти. До гри є ще доба.

– Посилюється конкуренція у зв’язку з поверненням Степаненко. Чи будуть зміни в центрі поля?

– Це вирішуватиме тренерський штаб. Якщо хтось завтра залишиться на лаві запасних, але збірна України пройде далі, то ніхто не перейматиметься. Головне – результат.

– Що завтра купувати вболівальникам – корвалол або шампанське?

– Звичайно шампанське. Сподіваюся, що ми пройдемо плей-офф, і удача буде на нашому боці. Хочеться порадувати наш народ. Країна у важкій ситуації, хочеться, щоб на обличчях людей була посмішка.

Нагадаємо, що матч-відповідь плей-оф Євро-2016 Словенія – Україна відбудеться 17 листопада в Маріборі. Початок матчу – о 21:45.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: