"План Усика - побити рекорд Евандера Холіфілда" - гендиректор "К2 Promotions"

04 травня 08:56
Переглядів: 456
Усик

Олімпійський чемпіон Олександр Усик дав прес-конференцію в Києві. Зустріч зі ЗМІ була організована на честь успішного поєдинку в Оберхаузені в андрекарді бою Володимира Кличка проти Алекса Леапаї.

Крім відомого українського боксера у спілкуванні з журналістами взяв участь генеральний директор "K2 Promotions" Олександр Красюк. Саме до нього були адресовані питання стосовно наступного поєдинку за участю Усика, а також в цілому розвитку кар'єри підопічного компанії братів Кличко:

"Чому бій в Одесі? Тому що традиційно багато людей відпочивають в Одесі, проводять час, насолоджуючись боксом. Поєдинки Олександра ніколи не страждають від нестачі відвідувачів, це завжди повний зал. Ми вже провели два бої в київському регіоні, тепер прийшов час здатися в нових місцях", - почав Красюк. - Олександр боксуватиме далі не в восьмираундовому, а в титульних поєдинках, надалі за титул Чемпіона світу. У нас існує план побити рекорд Евандера Холіфілда, який після Олімпіади в 1984 році вже через 2 роки боксував за титул Чемпіона світу, це був його 12-й поєдинок. Наше завдання добитися кращого результату і за кількістю боїв і за швидкістю досягнення мети. Суперники будуть підбиратися таким чином, що б Саша потрапив в рейтинги, можливо це станеться вже після майбутнього бою 31 травня в Одесі. І далі будемо просуватися максимально швидко до бою за Чемпіона світу".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: