Плей-офф. 1/2 фіналу. "Локомотив" - "Ураган". Анонс

15 травня 10:51
Переглядів: 104
Футзал

Отже, після всіх непростих погоджень загальними зборами команд Екстра-ліги було прийнято рішення про те, що всі матчі плей-офф нинішнього сезону пройдуть в одному місті - в Черкасах, і, до того ж, у зміненому форматі - до двох перемог замість трьох, як планувалося раніше. У цій ситуації зрозуміло невдоволення любителів футзалу тих міст, чиї команди в плей-офф. Однак варто враховувати, що і Екстра-ліга, і навіть Асоціація футзалу України є організації, підконтрольні Федерації футболу України, і якщо вона своїми директивами вводить якісь обмеження і якісь умови проведення змагань, то Екстра-ліга та Асоціація футзалу України їх ігнорувати не мають права, і в своїх рішеннях повинні їх враховувати.

А відкривається серія плей-офф матчем між "Локомотивом" і "Ураганом" - другою і третьою командами регулярного чемпіонату. Хоча, в силу того, що всі матчі пройдуть на нейтральному майданчику, ці самі місця в регулярному чемпіонаті не дають ані йоти дивідендів. У зв'язку з цим та шанси суперників на вихід у фінал в цій парі можна розцінювати як 50 на 50.

Якщо вже команди проводять матчі поза межами рідних стін, то є сенс подивитися, як же "Локомотив" і "Ураган" у регулярному чемпіонаті відіграли свої виїзні матчі. І що ріднить харків'ян з франківцями, так це те, що вони грали за межами рідних міст не найкращим чином - серединка на половинку. Трохи краще статистика у "залізничників" - в 12-ти матчах 5 перемог, 4 нічиї та 3 поразки, в тому числі 2 в Івано-Франківську, м'ячі 27:27. Разом з виїзду "Локомотив" привіз 19 очок, що становить 52,78% від можливого.

"Ураганівці" на виїзді виграли ті ж 5 матчів, але тільки 3 зіграли внічию (1 раз в Харкові) і 4 матчі програли (1 в Харкові), м'ячі 32:33. 18 виїзних очок у відсотковому відношенні складають рівно 50%. Наочне підтвердження "серединки на половинку" і гарантія абсолютної непередбачуваності розвитку подій в цій серії.

Що ж до оцінки всього регулярного чемпіонату, то ні "Локомотив", ні "Ураган" не змогли пройти рівно усю дистанцію. Головний тренер "залізничників" Євген Ривкін початок сезону спланував під участь команди в Кубку УЄФА, ну, а потім у чемпіонаті почалася аритмія - те пауза, пов'язана з чемпіонатом Європи, перерва через відомі події в країні. Як результат - говорити про те, що до плей-офф чинний чемпіон України вийшов на оптимальну форму, не доводиться. Характерне підтвердження цьому - результати шести останніх матчів регулярного чемпіонату: дві поразки, дві перемоги, дві нічиї, причому в матчах проти "Спортлідера+" і "ЛТК".

Ті ж самі слова в повній мірі відносяться і до "Урагану". Після деяких матчів головний тренер команди Сергій Гупаленко не натішиться від гри команди, після інших - тільки руки здивовано розводить. Ну, і в тих же шести останніх матчах регулярного чемпіонату в "Урагану" результат ще гірше - дві перемоги, нічия і три поразки, а дві з них від команд, які в плей-офф не пробилися - "Кардиналу-Рівне" і "Спортлідера+".

Який плюс з таких показників - на радість вболівальнику, ще раз повторимося, абсолютна непередбачуваність. Все вирішать якісь дрібні деталі - настрій футболістів, десь нестандартне рішення як гравців, так і тренерів, ну і як же без удачі. Втім, якщо згадати минулорічний фінал плей-офф між "Локомотивом" і "Ураганом", хіба не ці фактори зробили його таким привабливим і пам'ятним для всіх його учасників і очевидців?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: