Плей-офф. 1/2 фіналу. "Спортлідер+" - "Ураган": все вирішив єдиний гол Сергія Рибака

25 квітня 21:15
Переглядів: 109
ураган спортлідер

Перед початком матчу у "Спортлідера+" виникли невеликі кадрові проблеми, пов'язані з відсутністю капітана команди Олексія Фетька.Тим не менш, наставнику хмельничан Віктору Мглинцю не звикати до таких проблем, що він і показав по ходу гри. А ось головний тренер "Урагану" Іван Скіцко вдався до перетасування четвірок, щоб трохи заплутати хмельницьку команду.

Правда, по ходу першого тайму такі перетасовки не завжди діяли. Так, була небезпека після того, як виходила друга четвірка. Тоді біля воріт Лисенка було трохи жарко, але голкіпер "Спортлідера+" зберігав свої ворота в недоторканності. Та й точність іноді підводила гостей. І це, звичайно, було на руку "лідерам", які, до всього іншого, небезпечно відповідали. Більше того - на 11-й хвилині "Спортлідер+" і взагалі відкрив рахунок після розіграшу ауту і пасу Михайленка на Рибака, котрий з другої спроби таки пробив Колтка - 1:0.

На цьому господарі майданчика не зупинялися і намагалися знайти можливість для того, щоб подвоїти рахунок. І робили вони це переважно після контрвипадів. Як, наприклад, в епізоді, коли Власович виходив на побачення з воротарем і начебто зряче пробивав у дальній кут, але влучив у штангу. Або в тому моменті, який був у Мартинюка під кінець першого тайму - 15-й номер "Спортлідера+" виходив на перспективну ударну позицію, але переграти Колтка не зміг.

Другий тайм тренер гостей почав з невеликою тактичної хитрості, випустивши зі старту другу четвірку. Воно і зрозуміло, чому: Сімка і компанія, мабуть, могли б краще впоратися з четвіркою імені Калукова, ніж номінально перший квартет. Крім того, враховуючи рахунок на табло, це напевно означало, що Скіцко буде довіряти більше ігрового часу саме другому ланці. Правда, як показав другий тайм, наставник "Урагану" шукав і інші варіанти для посилення гри. Однак, вони не допомагали змінити цифри на табло.

Явно не на користь "Урагану" була і кількість браку, що допускали "дракони". В цьому плані футзалісти "Спортлідера+" грали трохи краще. Крім того, вони були і поактивніше. Особливо це стосується Михайленка, який неодноразово ставив в глухий кут своїх візаві. Після таких активних дій Дмитра з'являлася робота у Колтка. Але той був на висоті. Чого не скажеш про партнерів голкіпера "Урагану", які марно намагалися зрівняти рахунок.

Не допомагав і розіграш п'ятого польового, коли гості вже стали ризикувати. Міг незадовго до сирени виправити стан справ Зварич, але його удару не вистачило точності. У підсумку "Спортлідер+" виграв 1:0 і з таким же рахунком повів у серії до трьох перемог.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. Плей-офф. 1/2 фіналу (1-й матч)
"СПОРТЛІДЕР+" (Хмельницький) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 1:0 (1:0)

25 квітня. 14:30. Хмельницький, Спорткомплекс УМВС. 300 глядачів.
Арбітри: Іванов (Дніпропетровськ), Кіндій (Львів), Білащенко (Чернігів). Спостерігач арбітражу: Кузьменко (Київ).

Спортлідер+: М.Лисенко - Калуков, Рибак, Педяш, Доманський - Михайленко, Чуднов, Шеремета, Власович - Мартинюк.
Ураган: Колток - Баланик, Корсун, Боргун, Миколюк - Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Горбатий - Лясковський, Пелех, Рудавець.
Гол: C.Рибак (11).