По натурі я максималіст, – новий тренер НФК "Ураган"

16 лютого 18:09
Переглядів: 79
Максим Павленко

У четвер, 16 лютого, в клубному офісі НФК “Ураган”, відбулося представлення нового головного тренера “Урагану” – Максима Павленка, який з 14 лютого замінив на тренерському містку Івана Скіцка.

Відзначимо, що два попередні два сезони Павленко був граючим наставником львівської “Енергії”, з якою завоював “бронзові” і “золоті” медалі чемпіонатів України, а минулого сезону його визнали найкращим тренером Екстра-ліги. У вересні 2016 року 41-річний футзаліст став новачком “Урагану”. У 15-и зіграних поєдинках на його рахунку 5 голів і 4 результативні передачі.

Підготовку до найближчого виїзного матчу з “Юні-Ламаном” (18 лютого) івано-франківська команда проводить вже під керівництвом нового тренера. Пріоритетні завдання – посісти якомога вище місце у турнірній таблиці регулярного чемпіонату та продовжити боротьбу за нагороди чемпіонату України. Отже, новий наставник «драконів» про..

…про кубкову поразку від «Енергії»
1:7 – це поразка, яка не може бути в такої команди, як «Ураган». Бувають різні матчі та ситуації, але такого жахіття ще не було. На мою думку, гравці десь знизили до себе вимоги, можливо вони подумали, що десь-хтось незамінний в клубі. Хто найкраще себе покаже на тренуваннях, в побуті, в дисципліні, той буде виходити на майданчик та відстоювати честь «Урагану».

…про психологічний склад команди
Багато гравців мають певний досвід виступів в Екстра-лізі. Багато гравців є чемпіонами України. Ту гру, яку ми показали у Львові, це рівень студентської команди, безвольної, тож такого робити просто не можна. Працюючи третій день в якості головного тренера хочу зазначити, що гравці це усвідомили. Вони хочуть якомога швидше перемоги, щоб скоріше забути той матч і в майбутньому не припуститися такої помилки, яка, нажаль, сталася у матчі з «Енергією».

…про власну мрію та мету
Мені дуже імпонує підхід керівництва «Урагану» до справи, до людей, до футболістів. Ще перебуваючи в якості гравця я прагнув повернути трофеї «драконам», щоб команда вийшла на більш якісний рівень. Наразі, буду прагнути це зробити дещо в іншому амплуа, тож будемо над цим працювати. Щоб виправилися сподівання, які чекають від команди, від мене, тобто на що сподіваються вболівальники.

…про максималізм
По натурі я максималіст. Наші завдання є максимальними. З часом, будемо формувати кістяк команди, такий, який потрібен для досягнення необхідного результату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: