"По перерві великими силами пішли вперед. Але не забили", - Тарас Завійський

02 серпня 17:33
Переглядів: 244
Завійський

По завершенні програного матчу в Маріуполі настрій у гравців карпатівської молодіжки був не найкращий. Але від спілкування вони не відмовлялися. От і Тарас Завійський, один з наймолодших в команді, відповів на питання Інформаційного центру клубу.

– Гра була рівною. Але ми провалили початок зустрічі, програючи вже до 15 хвилини 0:2. Після цього заробили пенальті і стало трохи легше – 1:2. Однак не надовго. Думали, що зараз відіграємося, але зі стандарту пропустили третій гол і знову програвали два м’ячі.

– Але ж часу залишалося ще більше, ніж достатньо?
– Так. Але третій гол додав «Іллічівцю» впевненості, а нас трішечки пригнітив. Тож у першому таймі у нас не все виходило так, як би нам того хотілося. Ми до перерви більше грали на контратаках, а вони не надто нам вдавалися. А от в другому таймі вже ми набагато більше атакували, тож і перевага була у нас. Думаю, якби забили принаймні один м’яч, то могли б не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. Пучковський переправляв м’яч у сітку з трьох метрів, але їхній воротар підставив ногу і відбив м’яч.

– Я так розумію, в перерві тренери внесли серйозні корективи у гру?
– Так. Перед грою установка була діяти на контратаках, так само, як ми грали в Донецьку з «Металургом», коли виграли 2:0. Але тут після першого тайму вже ми програвали з таким самим рахунком. Тому нам не було, що втрачати і ми великими силами після перерви пішли вперед. Однак так і не змогли забити.

– Умови гри були важкі?
– Температура повітря була десь під 30 градусів, тож грати було не просто. Але то таке – умови однакові для обох команд, як і поле. Між іншим, газон на «Західному» дуже хороший, не так часто доводиться на таких полях грати.

– А як тобі суперник? «Іллічівець» чимось здивував?
– Ми знали, що суперник на нас чекає сильний. У «Іллічівця» хороша команда, яка добре грає в короткий пас. До того ж вона добре зіграна, гравці розуміють один одного з півслова. В обороні грають організовано і дисципліновано. Тому й моментів у нас було не так багато, як в попередніх іграх. Але вони були і якби їх реалізували, то рахунок для нас був би значно приємніший.

– Ти кажеш, що рахунок для «Карпат» неприємний. А можеш сказати, що він справедливий?
– Важко на це питання відповісти однозначно. В першому таймі перевагою володів «Іллічівець», а в другому – ми. Моментів ми і вони створили приблизно порівну. Тож ніби то мала б бути нічия. Але вони реалізували три нагоди, а ми – лише одну, то виходить, що суперник виграв по ділу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: