Початок сезону

24 серпня 21:58
Переглядів: 2435
Фігурне катання

Стаття розміщена в рамках блогу : Крижане мереживо

Період міжсезоння у фігурному катанні доволі затяжний: останні турнір - Командний чемпіонат світу, - зазвичай відбувається у кінці квітні, після чого сезон можна вважати завершеним. Спортсмени та спортсменки їдуть у відпустки та починають готувати до нового сезону, який розпочинається у кінці серпня - на початку вересня.

Таке затяжне міжсезоння негативно позначається на медійній привабливості фігурного катання як виду спорту, оскільки кілька місяців є ризик відсутності будь-яких інформаційних приводів. Проте, той факт, що не відбуваються жодні турніри, не означає, що не відбувається нічого цікавого. Зазвичай саме у цей період відбуваються переходи спортсменів та спортсменок з одних тренерських груп у інші. У парних дисциплінах зміна партнерів та партнерок також відбувається у міжсезоння. Окрема історія - постановка програм. Те, яку музику обрано для програм традиційно не афішують надто рано, але у нетрях Інтернету у цей період циркулює багато чуток про вибір окремих фігуристів.

Перші невеличкі турніри відбуваються вже у липні, але це переважно стосується Сполучених Штатів Америки та Канади. Такі змагання по суті не мають жодного особливого значення з точки зору престижу чи змагальної боротьби, але спортсмени та спортсменки користуються нагодою рано показати суддям та глядачам програми та за потреби внести зміни. По-справжньому сезону розпочинається з Юніорської серії Гран-Прі, яка цього року стартує 24 серпня у Брізбені, Австралія. Українські юніори не братимуть участі у змаганнях у Брізбені.

На турнірі у Австралії будуть відбуватися змагання у трьох дисциплінах - дівчата, юнаки та танці на льоду. Юніорські етапи Гран-Прі надалі відбуватимуться щотижня до середини жовтня, коли розпочнеться доросла серія Гран-Прі.

Прямі трансляції з Брізбена, як і з інших етапів Юніорської серії Гран-Прі, можна буде дивитися на офіційному каналі Міжнародного Союзу Ковзанярів  - https://www.youtube.com/channel/UCbv3gsBXzIwotCt2JGySfJA

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: