Почесному президенту ФК "Карпати"Петру Димінському – шістдесят один

27 листопада 14:00
Переглядів: 106
димінський

Сьогодні, 27 листопада, свій 61 день народження відзначає Почесний президент ФК «Карпати» Петро Петрович Димінський. Людина, яка вже багато років всіма силами тримає львівський клуб на якісному та високому рівні, яка не шкодує фінансових ресурсів заради розвитку дитячого та молодіжного футболу у нашому регіоні. 

З часу приходу Петра Петровича до керівництва клубу і по сьогодні, Почесний президент вкладає у розвиток «Карпат» не лише фінансові ресурси, але й свою душу. Реконструкція стадіону «Україна», створення клубної Академії, будівництво десятків полів для молодого покоління «зелено-білих», зведення сучасної бази для основної команди в Брюховичах – це далеко не повний перелік того, до чого Почесний президент «левів» приклав руку. Зараз же Петро Петрович прагне втілити свою давню мрію і подарувати Львову міцну та потужну команду, складену із місцевих вихованців. Саме у такого патріотичного проекту, на думку президента, є справжнє футбольне майбутнє. 

Так, останні роки для «Карпат» були не простими. Але попри усі негаразди та перешкоди на шляху до розвитку, львівський клуб не залишається без опіки людини, яка вірить у майбутню справедливість та чистоту українського футболу. Для очищення футболу у порохівницях Петра Димінського пороху ще достатньо. 

Тож з нагоди Вашого дня народження дозвольте привітати Вас, шляхетну, порядну, тверду і рішучу Людину! Людину, яка, як і ми, закохана у футбол, «Карпати», наше місто та рідний край. Дякуючи за безліч добрих і благородних справ, бажаємо Вам як надзвичайно сильній людині непохитності, об'єктивності та успіхів у всіх починаннях.

У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, душевної рівноваги, а також якомога більше яскравих моментів та незабутніх радісних емоцій під час виступів рідної команди!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: