Подвійний удар львівському "СКІФу" від "Франківська"

24 листопада 11:00
Переглядів: 139
БК "Франківськ"

У матчах Вищого дивізіону два дні поспіль, 22 і 23 листопада, БК "Франківськ" зустрічався з одним й тим же суперником - львівським "Скіф-Спартак". Результат - подвійна перемога.

У неділю, 22 листопада, "Франківськ" провів вдалу гру, вигравши перші три чверті (24-19, 21-13, 24-8). Львівському колективу вдалося трохи наздогнати конкуренток в останні 10 хвилин (16-27), проте цього було замало для загального переможного результату. 85:67 на користь прикарпатських баскетболісток. Проте наступного дня ці команди мали знову очну зустріч, тому все ще могло змінитися на користь суперниць.

Але не змінилося. Навіть більше. У понеділок їх чекав нищівний винос з майданчику. Цього разу жодної десятихвилинки не було віддано опоненткам. А в третій чверті "СКІФу" вдалося взяти аж (!!!) 4 пункти. Натомість наші дівчата напрацювали 25 очок (11-23, 11-28, 4-25, 16-24). Не дивно, що підсумком гри став такий результат – 42:100.

Примітно, що в обох іграх відзначилися різні гравці. Так, у першому поєдинку найбільше очок було на рахунку Лариси Стаднік (21), тоді як наступного дня майже одну третину всіх напрацьованих балів заробила Дарья Завідна (30). Хоча все ж таки варто зазначити, що Завідна в обох іграх була в перших рядах за кількістю очок. Вікторія Пазюк була найкращою в нашій команді у неділю на підбираннях (3) і передачах (3), наступного ж дня по першому показнику лідером стала Стаднік (7), а по другому - Тетяна Гаїв (7).

Цікавий статистичний факт, який якнайкраще демонструє перевагу франківчанок: в першій грі найбільший розрив сягав 27 пунктів, а ось в другому поєдинку відстань була ширшою - в 58 очок.

У своїй групі в рамках першого етапу "Франківськ" посідає першу сходинку, але в нашої команди більше зіграних матчів. Найголовнішим суперником за лідерську позицію в квартеті А залишається рівненське "Сузір’я", яке відстає на дві гри. Тому розслаблятися нема коли. Тим паче, що свою останню гру в рамках першого етапу ми проведемо у гостях в Рівному.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: