Подяка вболівальникам команд клубів ПФЛ

17 березня 13:14
Переглядів: 181
пфл

Шановні вболівальники та прихильники футболу!

Адміністрація та клуби Професіональної футбольної ліги за поданням Центральної Ради висловлюють вам вдячність та повагу за консолідацію зусиль та згуртованість у збереженні миру та моральних цінностей українського народу в умовах складної політичної ситуації.

Резонансні події, що відбуваються на території нашої держави, викликають суперечливу реакцію суспільства та значним чином позначаються на повсякденному житті пересічних громадян – і, тим більше, стає зрозумілою роль футболу як фактору об’єднуючого, консолідуючого та миротворчого.

Теперішня ваша позиція є красномовним аргументом на користь пропагування мирного діалогу між спортом і соціумом взагалі, у ході якого кожен учасник несе спортивну та моральну відповідальність перед широкою громадськістю. Ваші переконання – це переміни у свідомості та світосприйнятті, які наближують нас до громадянського суспільства. Своїми діями у контексті відмови від екстремістських дій та насильства ви заявляєте про дотримання пріоритетів, що пропагуються міжнародними футбольними організаціями. Тому, керуючись, насамперед, цінностями, що їх декларує УЄФА та ФІФА, закликаємо вас до мирної підтримки своїх команд на стадіонах під час проведення футбольних матчів, що стане переконливим свідченням поєднання ваших особистих зусиль для збереження загальнолюдських та соціальних цінностей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: