Погана реалізація моментів – слабке місце "Карпат" у першому півріччі сезону 2014/15

15 грудня 19:44
Переглядів: 77
карпати динамо

Заледве не кожен матч першої частини чемпіонату нагадував «Карпатам» стартову гру сезону. І річ не у новій традиції – виконувати державний гімн перед початком кожного протистояння. Таке відчуття у львів’ян викликали очкові санкції, що ФФУ застосовувала до клубу.

Головний мінус санкцій Федерації футболу України  для «Карпат» – не втрата 9-ти очок у чемпіонаті Прем’єр-ліги, навіть не позиція команди на дні турнірної таблиці. Найбільший недолік – психологічний стан гравців, після того, як команда втратила чесно і важко  зароблені очки.

Попри те, що на публіці «карпатівці» намагаються не показувати свій настрій, все ж не перейматися позицією в турнірній таблиці вони не могли.

«Звичайно, це неприємно, але ми передусім стараємося не зважати на цю прикру ситуацію, а  просто виходити на поле, виконувати свою роботу і здобувати очки», – прокоментував настрій у команді воротар «Карпат» Роман Мисак.

Якби у «Карпат» не відібрали  9-ти очок, сьогодні команда перебувала б на 11-му місці із 13-ма очками в активі. Натомість, здобувши в останніх двох матчах 4 бали, «зелено-білі» вдруге за сезон позбулися нуля в турнірній таблиці, і займають передостанню сходинку.

Щоправда, санкції ФФУ навіть пішли на користь команді – вони згуртували колектив та навчили гравців тримати удар.

Щоб відгородити футболістів від неприємної ситуації, головному тренеру «Карпат»  Ігореві Йовічевічу довелося докласти чимало зусиль. Перед кожною грою, на кожному тренуванні він нагадує гравцям, що попри все вони  – «ЛЕВИ!».

«Наш тренер дійсно дуже сильний мотиватор, його енергія, безумовно, передається гравцям», - переконаний представник  тренерського штабу ФК «Карпати» Юрій Беньо.

На жаль, показати стабільну гру впродовж усього матчу Карпатам Йовічевіча у першій частині сезону вдавалося не часто. Зазвичай два тайми «зелено-білі» грають так, наче йдеться дві різні гри.  Утім, зазвичай, другу половину матчу «леви» все ж проводили  краще, що означає хорошу фізичну форму команди.

Та все ж розмови про незламний характер оновлених «Карпат» трохи перебільшені, адже насправді в останні 15 хвилин гри та компенсований час львів’яни забили лише 2 голи, пропустивши за такий же відрізок одразу 7 м’ячів.  До прикладу, від запорізького «Металурга»  «леви» отримували голи у свої ворота на 90-й та 92-й хвилинах гри. Як наслідок, замість мінімальної перемоги зелено-білі поступились 1:2.

Реалізація – це одне із болючих місць «Карпат». Показово, наразі кращим бомбардиром команди є… Грегор Балажіц  – номінальний центральний захисник. На його рахунку три голи.  Дійшло до того, що словенець усе частіше йде в атаку, де виконує роль чистого форварда.

Натомість рівень реалізації номінальних форвардів ...  У сумі Тарас Пучковський та Михайло Сергійчук забили менше, аніж Грегор Балажіц,  – лише 2 голи.  Менше, аніж «Карпати» у першому півріччі забила тільки ужгородська «Говерла».