Погодні умови не дозволяють ФК "Тернопіль" провести кубок ректора

29 січня 08:39
Переглядів: 89
фк тернопіль

Вчора, 28 січня, ФК «Тернопіль» провів традиційні два тренування. Відмінність їх від попередніх була лише в тому, що через значну кількість футболістів (24 чоловіки), ранкове тренування тренери розбили на два. В кожній із груп займалося по 12 гравців.

Як зазначив головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш, й далі команда працює в режимі дворазових тренувань. Ранкове заняття відбувається в спортивному залі місцевого педагогічного університету. На ньому футболісти працювали з м’ячами. Вечірнє тренування складалося з бігових вправ та гри у міні-футбол на центральному міському стадіону.

– Зважаючи на погодні умови, тренерам складно будувати тренувальний процес на кілька днів вперед. Планували цього тижня провести внутрішньоклубний кубок ректора, однак передивившись усі футбольні поля у Тернополі, змушені були на разі його перенести, адже жодне не готове, щоб на ньому проводити повноцінний футбольний матч. Чекаємо на морози. Якщо вони будуть, то таки ще цього тижня проведемо турнір, якщо ж ні – працюватимемо й далі двічі на день у вже звичному режимі. При цьому на ранок п’ятниці, 30 січня, плануємо вправи на так званих станціях, а після обіду – басейн або аквапарк, – розповів Василь Івегеш.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: