"Показали себе справжніми бійцями та колективом однодумців" - Андрій Тлумак

02 квітня 15:00
Переглядів: 317
тлумак

Враженнями від гостьової перемоги (1:0) над резервістами луганської «Зорі» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер карпатівської молодіжки Андрій Тлумак.

«Коли говорити про гру загалом, то звісно, що я задоволений. Причому не лише переможним результатом, а й діями усієї команди. Особливо мені сподобався у нашому виконанні перший тайм. Ми повністю переграли суперника. Від першої до останньої хвилини контролюючи гру, створили багато гольових моментів. Тішить, що більшість з них – це саме те, що ми награвали на тренуваннях. Гол також став наслідком виконання установки на гру. Активний високий пресинг призвів до перехвату м’яча на половині поля суперника і швидку контратаку результативним ударом завершив Діма Полюганич. Мали забивати в першому таймі ще пару м’ячів, але не вийшло.

У другому таймі ми також переважали господарів. Можливо, наша перевага була трохи меншою, ніж до перерви, але й надалі ми володіли як територіальною, так і ігровою перевагою. Вистачало у нас й гольових моментів. І хоча ми й не забили у другій половині матчу, до перемоги поєдинок довели достатньо впевнено – як і в першому таймі, повністю контролювали гру. Грали по-рахунку, не давши супернику практично жодного шансу. Тому я вдячний хлопцям за цей матч, вони показали себе справжніми бійцями та колективом однодумців – молодці!

Єдине, що сьогодні засмутило, так це газон, на якому нам прийшлося грати. На мою думку, поєдинки змагань під егідою Прем’єр-ліги на подібних полях проводити не можна. Грати в наш час на штучному газоні першого покоління – це злочин проти здоров’я футболістів. Як наслідок, Тарас Завійський отримав травму в епізоді, де проти нього не було ніякої грубої гри. Все сталося виключно через стан газону. Наразі не можу сказати, що і як буде з нашим капітаном – щось більш-менш конкретно стане відомо, коли вже у Львові Тарас пройде медобстеження. Тому додому повертаємося задоволені грою і результатом, але й з долею смутку», – розповів Андрій Богданович.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua