Поклюка 2013. Результати спринтерської гонки у жінок

06 березня 17:57
Переглядів: 291
Семеренко

Неймовірну гонку видали дівчата в спринті Поклюці! Подивившись на верхні рядки фінішного протоколу, складно повірити своїм очам. Переможниця гонки Кубка світу - Катаріна Іннерхофер! Досі австрійська спортсменка найбільш високо забиралася в індивідуальній гонці в Рупольдингу в цьому сезоні, і це був 22-й результат! Сьогодні ж Іннерхофер принесла першу перемогу в історії жіночого біатлону Австрії!

Взагалі, відразу кілька спортсменок встановили в цій гонці свої найкращі результати в кар'єрі. А запорукою потрапляння на подіум була виключно точна стрільба.

На жаль, українські дівчата продемонструвати свої найкращі якості не зуміли. Єдиною з наших спортсменок, що пройшла обидва кордону без штрафу, стала Віта Семеренко, яка стартувала під першим номером і стала орієнтиром для інших спортсменок. У підсумку Віта закінчила гонку 12-ю. Крім Семеренко, кубкові очки зуміли завоювати також Марія Панфілова та Юлія Джима.

Серед претенденток на високі місця в загальному заліку кращий результат сьогодні показала Кайса Макаряйнен, яка фінішувала четвертою. Лідер Кубка світу Тура Бергер показала шостий результат, і зберегла за собою жовтий біб з 12-очковою перевагою над Кайсою. Третьою йде Дар'я Домрачева - триразова олімпійська чемпіонка до другого рубежу претендувала на перемогу, але потрапила в сильний порив вітру, допустила чотири промахи і на фініші виявилася лише 28-ю. Валя Семеренко сьогодні кубкових очок набрати не змогла і перемістилася на шосте місце загального заліку.

У Кубку націй в лідери вирвалася збірна Норвегії. Українська збірна тепер - четверта з відставанням від лідерів в 104 бали.

Завтра в Поклюці день відпочинку, а в суботу чоловіка і жінки вийдуть на старт гонок переслідування.

 1. Катаріна Іннерхофер (0+0) 21:19.1
 2. Дарина Віролайнен (0+0) +9.2
 3. Надія Скардіно (0+0) +12.1
...
 12. Віта Семеренко (0+0) +55.9
 29. Марія Панфілова (0+1) +1:46.2
 31. Юлія Джима (2+1) +1:51.0
 46. Валя Семеренко (4+0) +2:15.6
 51. Наталія Бурдига (3+0) +2:25.5

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: