Поклюка 2014. Результати спринтерської гонки у чоловіків - Дмитро Підручний 21-й

06 березня 16:12
Переглядів: 231
Підручний

Сьогодні в Поклюці чоловічим спринтом стартував сьомий етап Кубка світу. І біатлоністи не розчарували засумувавших аз біатлоном уболівальників, видавши гонку з непередбачуваним сюжетом.

Досить сказати, що четверо претендентів на перемогу у фінішному протоколі вмістилися в три секунди! При цьому серед претендентів не було нікого з топ-четвірки Кубка світу. А найкращим став швед Бьорн Феррі, який за рахунок феноменального останнього кола відіграв більше 15-ти секунд від лідерів і з четвертого місця після стійки прийшов до перемоги!

Дуже непоганим вийшов цей старт у українських біатлоністів. Відразу четверо наших хлопців зуміли набрати кубкові очки! Кращий результат у Дмитра Підручного, якому зовсім трішки не вистачило для потрапляння в першу двадцятку. Також в заліковій зоні гонку закінчили Сергій Семенов, Андрій Дериземля та Артем Прима.

Лідери загального заліку цього разу в кольорах не відзначився. Хоча володар жовтої майки Мартен Фуркад і показав найкращий хід в гонці, але два промахи не дозволили йому розраховувати на місце вище сьомого. У Еміля Свендсена - три промахи і 33-е місце, і після цієї гонки про боротьбу за Кубок світу, мабуть, можна говорити в минулому часі. Розрив між першим і другим місцями становить майже півтори сотні очок. На третє місце завдяки сьогоднішньому п'ятому результату в спринті вийшов Домінік Ландертінгер. Кращим з українців як і раніше залишається Сергій Семенов, що йде 28-м.

У Кубку націй успішний виступ хлопців дозволило зміцнитися на восьмому місці в загальному заліку.

 1. Бьорн Феррі (0+1) 25:03.5
 2. Антон Шипулін (0+0) +1.5
 3. Арнд Пайффер (0+1) +2.7
...
 21. Дмитро Підручний (0+1) +1:18.4
 32. Сергій Семенов (1+1) +2:05.0
 35. Андрій Дериземля (0+2) +2:15.1
 39. Артем Прима (0+1) +2:28.1
 90. Сергій Седнєв (2+3) +6:53.9

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: