Покуття (Коломия) - Карпати (Львів) - 2:3

Сьогодні в Коломиї в рамках святкування Дня Констутуції України відбулася товариська зустріч команд ветеранів "Покуття" (Коломия) та "карпати" (Львів). Нажаль, футболістам довелося грати в доволі складних погодніх умовах. Практично весь день в місті падав дощ, який лише час від часу брав невелику паузу. Але команди зуміли порадувати змістовною, технічною та доволі динамічною грою вболівальників, які прийшли на стадіон "Юність".

"Покуття" (Коломия) 2:3 "Карпати" (Львів)
Голи:
Сапович 60, 66 - Салевич 10, Цебрій 16, Покладок 58.
"Покуття": Савчук (Синчишен), П'ятковський, Конюк, Скоков, Ковалюк, Хлабчук, Мельник, Палій, Якубів, Мельничук, Дем'янюк, Дяків, Сапович.
"Карпати": Квасников, Петрик, Шеремета, Салевич, Вовчук, Покладок, Башта, Петрівський, Яремчук, Лапко, Нич.

Матч проти львівських "Карпат" став першим в історії для новоствореної команди ветеранів "Покуття" (Коломия). До цього "місто над Прутом" в такій віковій категорії представляв ФК "Сільмаш". Перед початком гри з привітальним словом до учасників матчу та вболівальників звернулися мер міста Коломиї Ігор Слюзар (до речі, родом зі Львова), голова райдержадміністрації Михайло Негрич та голкіпер команди гостей Габор Вайда (шоправда, в рамці воріт він так і не з'явився). На трибунах можна було побачити й інших осіб, які причетні до влади та футболу в місті. Але, якщо чесно, очікував більшої кількості вболівальників, які б мали підтримати рідну команду.

Гру активніше розпочали гості зі Львова. Встановивши контроль над м'ячем в центрі поля, карпатівці методично стали нагнітати ситуацію біля воріт коломиян. І вже на десятій хвилині голкіпер "Покуття" Іван Савчук "посприяв" тому, що львів'яни відкрили рахунок. А через вісім хвилин Анатолій Цибрій збільшив перевагу "Карпат" в рахунку до двох м'ячів.

Після цього гості дещо заспокоїлися і віддали ініціативу господарям поля. "Покуття" стало більше часу комбінувати, шукаючи можливість перевести гру поближче до воріт суперника. Та до особливо небезпечних моментів справа не доходила. Так перша половина матчу й завершилася - 0:2.

По перерві Івана Савчука в рамці воріт "Покуття" змінив Синчишен Андрій. До речі, вже в четвер Андрій в складі "Яспіля" знову вийде на поле стадіону "Юність" в рамках обласного чемпіонату. В другому таймі "Покуття" зусиллями активного Михайла Саповича забило два голи у ворота гостей зі Львова. Але й "Карпати" забили ще один м'яч. Дуже красиво відзначився нападник команди Андрій Покладок. В останні хвилини гри коломияни намагалися забити третій гол, але забракло часу. Також варто відзначити впевнену гру голкіпера львів'ян, який часто рятував свою команду в цьому матчі.

В підсумку, 2:3 - поразка для "Покуття". Але в таких зустрічах рахунок відходить на задній план. Всі, хто прийшов на стадіон мав можливість поринути в спогади про успішні виступи колись славної команди рідного міста.