Поле "Арени Львів" знаходиться у відмінному стані

05 листопада 20:26
Переглядів: 118
арена львів

Дедалі менше часу залишається до початку матчу 4-го туру Ліги чемпіонів. Уранці 5 листопада відбулася традиційна нарада, що передує вечірньому поєдинку. 

«Шахтар» сьогодні зіграє в оранжево-чорній формі, а голкіпер донеччан – у зеленій. Гості вийдуть на поле в жовтій екіпіровці з елементами синього. Страж воріт БАТЕ вбереться у біле. 

Як відомо, працюватиме на матчі німецька бригада арбітрів. Представник суддів на нараді висловив надію, що під час гри та після неї не виникне конфліктних ситуацій. Учасники зустрічі обговорили основні моменти щодо організації поєдинку й перевірили готовність усіх служб. На трибунах очікується біля 30–31 тисячі глядачів. 

Делегат УЄФА Думітру Міхалаке зазначив: поле «Арени Львів» знаходиться у відмінному стані. Всі умови для проведення гри – на найвищому рівні! Цілком логічно було висловлено сподівання на те, що сьогодні все пройде згідно з регламентом. І, незважаючи на складну ситуацію в Україні, футбольний матч знаходиться далеко від будь-яких політичних моментів. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: