"Політехніка-2" програла перший матч Другого етапу змагань в Першій лізі

09 лютого 15:10
Переглядів: 275
баскетбол

Вчора, 8 лютого, «Політехніка-Галичина-2» розпочала боротьбу за 7-12 місця у Першій лізі чемпіонату України з баскетболу.  Першим суперником молодих "левів" був КОТЛОГАЗ-ДЮСШ-2. Кременчуцька команда фінішував 4 у групі А і є однією з наймолодших в лізі.

Гра розпочалась із невпевнених дій обох команд. Рахунок в матчі відкрили гості – Михайлик у стрибку закинув два очки. В наступній атаці «Політехніка» вийшла вперед  -Черненко влучив із за дуги. Це вперше і в останні «політехи» вели в рахунку. З кожною наступною атакою відрив КОТЛОГАЗу збільшувався. Перша чверть закінчилась впевненою перемогою гостей 15:23.

Три наступні відрізки гри можна було вже не грати. У кожній із наступних чвертей був зафіксований нічийний рахунок. Незважаючи на тиск, який постійно зростав, кременчуцькі гравці завжди знаходили, як відповісти господарям. У підсумку перемога   КОТЛОГАЗу з різницею у 8 очок.

Загалом команди провели рівну гру, і цьому свідчить статистика. Але кидається в очі низька результативність з лінії і велика кількість фолів у «левів». Саме через недисциплінованість і погану реалізацію штрафних «Політехніці» та і не вдалося скоротити відрив за три чверті.

У наступному матчі «Політехніка» поїде в гості в Луганськ, де 14 лютого зіграє з місцевим БК «Лекс»

«Політехніка-Галичина-2» - КОТЛОГАЗ-ДЮСШ-2 67:75 (15:23, 13:13, 15:15, 24:24)

«Політехніка-Галичина-2»: Сергій Черненко (16 очок + 8 втрат + 3 передачі) - Андрій Наявко (6 очок + 4 втрати + 3 передачі + 3 перехоплення) - Олег Філь (1 очко + 7 підборів) - Микита Пустобаєв (3 очки + 3 передачі) - Микола Мазурак (6 очок + 9 підбирань); Максим Врублевський (0), Вадим Палюх (9), Даниїл Колісник (3), Даниїл Міщенко (2), Юрій Кущак (21 очко + 14 підборів)

КОТЛОГАЗ-ДЮСШ-2: Сергій Кузьменко (8 очок +5 передач + 7 втрат + 6 перехоплень) - Антон Михайленко (22 очки + 9 підбирань) - Владислав Михайлик (9 очок + 11 підбирань) - Олександр Сай (6 очок + 13 підбирань) - Сергій Мочаєв (18 очок + 9 підбирань); Альберт Кравець (4), Вадим Хименко (2), Костянтин Санченко (6), Антон Михайленко (22 очки + 9 підбирань), Владислав Михайлик (9 очок + 11 підбирань), Олександр Сай (6 очок + 13 підбирань), Сергій Мочаєв (18 очок + 9 підбирань)

Кидки з середньої дистанції: 19/42 (45%) - 18/53 (34%)
Кидки з дальньої дистанції: 6/27 (22%) - 6/17 (35%)
Штрафні кидки: 11/23 (48%) - 21/33(64%)

Підбирання: 46-53; Передачі: 13-13; Втрати: 27-24; Перехоплення: 10-17.