"Політехніка" домовилася з тренером і новачками, але чекає фінансування

01 вересня 07:55
Переглядів: 530
Політехніка

Менеджер клубу Кирило Погостинський розповів нам останні новини з табору львів'ян.

Три тижні тому ми спілкувалися зі спортивним директором Політехніки Кирилом Погостинським, який тоді розповів, що в клубі дуже чекають засідання засновників Суперліги, щоб визначитися з подальшими діями щодо комплектації команди. Але до сьогодні з табору львів'ян не було новин про будь-які підписання, тоді як конкуренти "біло-зелених" по Суперлізі вже почали підписувати гравців.

Сьогодні Кирило Борисович повідомив нам, що причиною тому є відсутність фінансування. Команда вже почала підготовку до сезону, але поки в ростері лише молоді вихованці клубу.

А поки "леви" чекають грошей, Погостинський домовився з тренером, який у новому сезоні буде наставником Політехніки.

"У мене є домовленість, людина сидить на валізах. Як тільки з'являються гроші, він сідає в літак і прилітає сюди" - запевнив менеджер.

Звичайно, спортивний директор львів'ян не погодився назвати нам ім'я фахівця, але на питання про те, буде це український фахівець, або зарубіжний, відповів упевнено: "Тренер буде тільки українська".

Крім того, клуб вже провів селекційну роботу і домовився з поки що потенційними новачками, які також готові приєднатися до команди, як тільки в Політехніці налагодиться фінансування.

"Звичайно, домовленості є. Все є! Висять контракти у мене на підписи. Залишається тільки поставити печатку, розписатися, і все - хлопці виїжджають" - заявив Погостинський.

Чи будуть у новому сезоні в складі Політехніки легіонери поки як і раніше невідомо. Кирило Борисович розповів, що в клубі провели роботу в цьому напрямку, але не зміг точно сказати, чи будуть за "левів" у новому сезоні грати іноземці.

"Я вам скажу відразу, що легіонерами ми займалися, у нас є легіонери, яких ми б хотіли підписати. На жаль, це не зоряні легіонери, це випускники, без досвіду гри в Європі. Вони є, але поки... Ще раз говорю: ситуація в країні на сьогоднішній день, напевно, не дозволяє направо-наліво їх підписувати. Чекаємо. Я не готовий вам точно сказати, чи будуть у нас легіонери".

Крім ситуації в країні, очевидним фактором у питанні підписання легіонерів є і обсяг фінансування, що підтвердив і Погостинський:

"У мене є десять людей, з якими ми готові починати, а чим більше буде фінансування, тим краще будуть виконавці" - підкреслив спортдир.

В даний момент не функціонує і клубний сайт Політехніки. Про це менеджер клубу сказав наступне:

"Офіційний сайт буде тоді, коли нам відкриють фінансування. На жаль, я не встигаю зробити все - наповнювати сайт, тренувати, виконувати адміністративні функції і все інше. Коли у нас налаштується фінансування... У нас по положенню проведення чемпіонату Суперліги, належить мати прес-секретаря. Коли цей прес-секретар вийде на роботу, тоді і буде сайт".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: