"Політехніка" економитиме на легіонерах

07 серпня 08:40
Переглядів: 224
Політехніка

Львівська «Політехніка-Галичина» на початку цього тижня розпочала підготовку до нового сезону. Наразі в таборі команди лише молодь, досвідченіші гравці прибудуть 18 серпня. Але невідомо, хто саме становитиме кістяк «Політехніки».  

«На першому тренуванні було 22 гравці, — розповів в. о. головного тренера БК «Політехніка-Галичина» Кирило Погостинський. — Ми їх поділили на молодих і дуже молодих. 18 серпня збереться основний склад. А 12-го числа визначать формат наступного сезону. Відштовхуючись від кількості команд, формату турніру, буде відомий і бюджет «Політехніки». Єдине можу сказати, що питання участі нашої команди в наступному чемпіонаті не піднімаємо: ми плануємо вийти на старт і вже почали підготовку. Варіант із відмовою від участі навіть не розглядали. Можливо, не матимемо такого складу, як у минулому сезоні, будемо грати тільки українцями або лише з двома легіонерами. Ці питання вирішуватимуть заснов­ники після того, як буде відомо формат сезону. Наразі ще нічого не зрозуміло».   

Нагадаємо, що Кирило Погостинський, який раніше був генеральним директором клубу, очолив «Політехніку» минулого сезону, коли команду покинув Желько Лукаїч. Проте залишатися тренером особливого бажання не має. «Сподіваюся, що у новому сезоні мені не доведеться тренувати «політехів», і це робитиме досвідченіший фахівець», — заявив Кирило Погостинський. 

Тим часом лідери «Політехніки» розходяться в інші клуби. Так, французький клуб третього дивізіону «Шарлевілль» підписав контракт з львівським форвардом Ярославом Лемиком, американський захисник «Політехніки-Галичини» Кінделл Дайкс перейшов в ізраїльський «Галіл Гілбоа», В’ячеслав Моторчук наступного сезону гратиме за БК «Одеса». Від продовження співпраці з галичанами відмовився і Леонід Стефанишин, який зараз активно шукає нову команду. 

Варто наголосити, що, порівняно з іншими командно-ігровими видами спорту, ситуація в українському баскетболі не найгірша. У новому сезоні виступатиме мінімум 12 команд. Де проводитимуть домашні ігри команди з Донбасу, наразі не відомо. Ймовірно, що БК «Донецьк», як і футбольний «Шахтар», гратиме у Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: