"Політехніка-Галичина" - БК "Київ". Ще один шанс. Знову...

11 січня 11:20
Переглядів: 223
Політехніка Федчук

Подивившись на статистику нашої команди, стає дуже сумно. Прочитавши купу старих анонсів, де пише "все вирішиться на майданчику", стає ще сумніше. Бо ж завжди вирішується на користь суперників, попри всі добрі слова. А статистика таки права.

Що ж, сьогодні приїхав "Київ". Підопічні Деяна Прокіча боляче впали у Франківську, тому будуть щосили повертати репутацію у Львові. На відміну від нас, у гостей є ще за що боротись. До четвертого місця, яке дасть непогані переваги у плей-оф, зовсім недалеко. Сумнівно, що здобути його вийде, але боротьба - річ обов'язкова. До завершення сезону ще 11 ігор, а це багато і дає великі надії.

Кияни непогано проводять цей сезон, посідаючи шосте місце (9 перемог, 10 поразок). Найкращим гравцем команди є Руслан Отверченко, що закидає 21 очко за гру. Під кільцем нема рівних Максимові Сандулу - 9 підбирань.

Завжди змушую себе порівнювати "Політехніку" та тих, хто з нею грає. Але то, виявилось, марна справа. Останні ігри твердять, що "Політехніка" не підлягає жодним порівнянням у цій лізі. Вона може демонструвати окремі показники непогано, але в цілому заслуговує на останнє місце. Востаннє менше, ніж у десять очок львів'яни програли більше місяця тому.

Про безлад на тренерському містку говорити зайве. Самі бачили: тренерів змінюють хаотично, один з них взагалі не хоче займати цю посаду, інший же дуже-дуже хоче, але постійно ходить за порадою до підопічного Зубрицького і не випромінює необхідної впевненості. Взагалі думаю, що успіхи команди у минулі роки - то епізодичний сплеск. Цей клуб за духом не є лідером. Керівництву не виходить не те, що зібрати боєздатну команду, а бодай у цілком очевидних деталях підтримувати якийсь рівень. Цей надгризений стіл на прес-конференції, цей сайт, що копіює матеріали Суперліги (і який сьогодні, до речі, вже чомусь не працює), ці, так би мовити, програмки... Просто покажіть для початку в таких малих речах, що вам небайдуже ім'я клубу! Переконаний, успішний клуб починається з малого.

Вибачте, друзі, просто дуже важко споглядати, як твоя команда падає все нижче. Чомусь вірю, що у гравців команди настрій значно кращий і вони дадуть бій "Києву". Ці хлопці, безсумнівно, хочуть боротись за своє ім'я, за свою честь, попри всі незрозумілі речі, що кояться навколо. Адже у кожного є гонор, почуття гідності. Проблема лише у тому, щоб цей гонор усіх окремих гравців звести в одне ціле.

Баскетбол. Суперліга України

11 січня. 17:00. Львів. ПС "Галичина"

"Політехніка-Галичина" (Львів) - БК "Київ" (Київ)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: