"Політехніка-Галичина" - "Будівельник" 54:98. Жах на вулиці Керченській

09 січня 22:30
Переглядів: 501
Політехніка

Перша чверть цієї гри увійде в історію. Ну добре, може не так радикально, але пам'ятати то побиття будемо роками. Уявіть, Ви сидите в залі, а Ваша команда програє 0:18, усіма відомими способами оминаючи влучні кидки. Приємно? Так, це баскетбол у Львові 2015 року.

У "Будівельника" залітало чи не все, що могло залетіти. Це потім стане трішки легше. А наразі ж ми продовжуємо насолоджуватись першою чвертю, де львів'яни роблять рахунок 2:18 і зал починає несамовито святкувати успіх. Чесно, без жартів кажу: зал радів голосно, наче рідкісним голам на футболі. Другий влучний кидок (і останній в цій десятихвилинці) також потішив львів'ян. Якось воно всьо так виглядало... Наче в село приїхали майстри. Команда ж бо господарів дійсно перелякано борсалась, а гості кидали красиві м'ячі, як на майстер-класі. До речі, було й троє тріумфуючих вболівальників киян, що реготали з усього цього.

Зрозумівши, що "торба" повна і гра втрачена, хлопці Фомічова (кращого повернення й не придумаєш!) почали нахабніти, а, відтак, закидати. Наче хтось зняв злі чари! "Будівельник" начебто не знижував темпу, а гра вирівнялась. Вдалось навіть виграти другий ігровий відрізок 22:19. Але загальна картина залишалась сумною - 26:48.

Третя чверть підтвердила, що клас суперників різний і варто було б їх помістити в різні ліги. 13:29 і додати нема чого. Зізнаюсь чесно, за цей сезон невдач і суму звик до всіляких "кривих" дій, неточних кидків, тому дивився на гостей, як на кіно якесь. Технічні, точні, ефектні кидки - ось що дивувало найбільше.

Наприкінці гри "Будівельник" вже діяв на класі, тому й не здобув такої милої оку "сотні". Та й без того було гірко. Хоча й звично.

Після матчу пан Черній дякував, вітав зі святами та хвалив своїх гравців. А Максим Фомічов зізнався, що то не керівництво команди його повернуло назад, а він сам напросився в теплу львівську хату. Зараз, знаєте, зима, а тому на вулиці можна задубіти. Варіант з поверненням прийняв президент, ось і маємо старого-нового тренера. Але скажу таке: відставкою Фомічова сезон перепаскудили так, що зараз немає різниці, хто буде сидіти на заробітній платі головного тренера. Аби вмів малювати на дощечці смайлики. Звісно, є робота на перспективу. Але щось так гірко, що не видно ніякої перспективи в цій команді.

Післязавтра приїде "Київ". Це трішки слабша команда, що вже тішить. Але у випадку "Політехніки" всі суперники виглядають, вибачте на слові, практично нездоланними.

Баскетбол. Суперліга України

9 січня. 18:30. Львів. ПС "Галичина"

"Політехніка-Галичина" (Львів) - "Будівельник" (Київ) 54:98

(4:29, 22:19, 13:29, 15:21)

Статистика. Гравці.
Очки: Полюляк 19 - Пустозвонов 21
Підбирання: Дзюба, Орленко 6 - Анікієнко 7
Передачі: Шемосюк, Федчук, Полюляк 3 - Буцький 10

Статистика. Команди.
Ближні: 15/37 - 26/41
Триочкові: 5/25 - 11/22
Штрафні: 9/13 - 13/20
Підбирання: 30 - 41
Передачі: 15 - 35
Фоли: 20 - 18
Втрати: 17 - 9
Перехоплення: 3 - 11
Блокшоти: 2 - 4
РЕ: 41 - 147

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: